NTV

Doğa Koleji ve Türk Kalp Vakfı’ndan En Doğal ve En İyi Kalpli Defile

Eğitim

Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında en “Doğal Defile” Doğa Koleji ve Türk Kalp Vakfı işbirliği ile düzenlendi. Çocuk yaşlara inen kalp ve damar hastalıklarına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen defilenin sunuculuğunu Hülya Aydın yaptı. Kıyafet tasarımlarında tropikal ormanlardan ve bitkilerden esinlenen gecede manken Şenay Akay, çiçeklerden oluşan bir gelinlikle podyuma çıktı. Ayrıca, Banu Noyan koreografisiyle, erkek modasında bir ekol olan Muzaffer Çaha’nın özel koleksiyonunun sergilendiği gecede ünlü oyuncuHakan Eratik ve AKUT Başkanı Nasuh Mahruki de bu özel gece yararına podyumdaydı.

Doğa Konseptli eğitim modeli ile çevre konusunda bilinçli ve sorumlu bir nesil yetiştirme ilkesini eğitim felsefesinin bir parçası haline getiren Doğa Koleji, Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında “Doğal Defile” düzenledi. Kıyafet tasarımlarında tropikal ormanlardan ve bitkilerden esinlenen defile Türk Kalp Vakfı işbirliği ile 1 Haziran akşamı Büyük Kulüp’te büyük ilgiyle izlendi.

Minik öğrencilerin giydiği özel tasarım “doğal” materyallerden yapılan kıyafetlerden oluşan Doğal Defile, Doğa Koleji tarafından her yıl geleneksel olarak yapılıyor. Çok sayıda davetlinin katıldığı gecede manken Şenay Akay da çiçeklerden yapılan bir gelinlikle podyuma çıkarak büyük beğeni aldı.

“Doğal Defile”de Banu Noyan koreografisiyle erkek modasında bir ekol olan Muzaffer Çaha özel koleksiyonu sergilendi. Bu bölümün sürprizi ise bu anlamlı geceye destek vermek için podyuma çıkan ünlü oyuncu Hakan Eratik ve AKUT Başkanı Nasuh Mahruki oldu.