Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Tokel’in de katıldığı etkinliğe ilgi büyük oldu. Doğa Koleji öğrencileri, müziğin evrensel diliyle, “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü”nde dostluk, kardeşlik ve barış çağrısında bulundular. Doğa Koleji öğrencilerinden oluşan grup, farklı müzik türlerinden eserleri seslendirirken, çocuk haklarına dikkat çektiler.

Dünya Çocuk Hakları Günü’nde çocukların müzikle sevgi ve barış mesajı vermelerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyoğlu Belediye Başkan Yardımcısı Özcan Tokel, Doğa Koleji öğrencilerini “Müzik Her Yerde” projesi için tebrik etti.

Müzik mutluluğun ortak dilidir…

Müzik tutkularını farklı ve anlamlı bir projeye yansıtan öne çıkan Doğa Koleji öğrencileri, proje kapsamında oluşturulan müzik grupları ile tren garından, benzin istasyonuna, ana caddelerden ara sokaklara kadar Türkiye'nin farklı köşelerinde sürpriz müzik dinletileri sunuyor.

Gerçekleştirdiği farkındalık etkinlikleriyle adından sıkça söz ettiren Doğa Koleji'nin, 500 den fazla öğrencisi “Müzik Her Yerde” ile bu güne kadar Türkiye’nin 100 farklı yerinde müzik yaptılar. Pop müzikten caz müziğe klasik müzikten sanat müziğine kadar birçok müzik dalını birbirinden renkli mekânlarda icra ettiler.

Birbirinden güzel notalarla mutluluğun her yere yayılması amaçlayan proje büyük ilgi gördü.