İlham veren konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla “DOĞA TALKS” başlıyor

Doğa Koleji tarafından düzenlenen “DOĞA TALKS” ilham veren konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla 15 Mart tarihinde başlıyor. İstanbul Bilgi Üniversitesi Kurucu Rektörü, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi ve Ekonomist, Doğa Koleji Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat’ın ilk konuk olacağı etkinlik, Doğa Koleji Acıbadem Kampüsünde gerçekleşecek. Doğa Koleji öğrencileri, velileri ve çalışanlarının heyecanla beklediği “DOĞA TALKS” ile bilim, kültür, sanat, teknoloji, eğitim, iş dünyası gibi alanlarda uzman kişiler, ilham veren konuşmalarıyla Doğa Ailesi ile buluşacak. Doğa Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman, “DOĞA TALKS, Doğa Ailesine yeni fikirler katacaktır” dedi.

İlham veren konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla “DOĞA TALKS” başlıyor

Eğitimin Türkiye’deki lideri Doğa Koleji “DOĞA TALKS” ile , veli ve çalışanlarını bilim, kültür, sanat, teknoloji, eğitim, iş dünyası gibi birçok farklı alanda uzman bilgi sahibi kişilerin ilham veren konuşmalarıyla buluşturuyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi Kurucu Rektörü, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi ve Ekonomist, Doğa Koleji Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Prof. Dr. Asaf Savaş Akat’ın ilham veren konuşmasıyla başlayacak olan konferans, 15 Mart tarihinde Doğa Koleji Acıbadem Kampüsünde gerçekleşecek.

Türkiye genelinde tüm Doğa Koleji kampüslerinde gerçekleştirilecek “DOĞA TALKS” ile ilham veren fikirler, öğrencilerin kariyer yolcuklarına rehberlik edecek, veli ve çalışanlara farklı bakış açıları sunacak.

İlham veren konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla “DOĞA TALKS” başlıyor - 1

“DOĞA TALKS, DOĞA AİLESİNE YENİ FİKİRLER KATACAKTIR”

Öğrencilerini, velilerini ve çalışanlarını, yüz yüze veya çevrim içi olarak düzenlenen birçok seminer ve ile her zaman ilham veren ve onların gelişim ve değişimlerine katkı sağlayacak isimlerle buluşturduklarını ifade eden Doğa Koleji Genel Müdürü Enis Eryaman, “DOĞA TALKS ile birbirinden önemli konukları kampüslerimizde ağırlayacağız. Uzman konuşmacıların tecrübe, hikâye ve ilham veren konuşmaları vizyoner bakış açısına sahip Doğa Ailesine yeni fikirler katacaktır.” dedi.

Başta Doğa Koleji Strateji ve Organizasyonel Gelişim Genel Müdür Yardımcısı Selim Genç ve ekibi olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına projeye sundukları katkılardan dolayı teşekkür eden Eryaman, bu tür etkinliklerin devam edeceğini belirtti.

Sayfa Yükleniyor...