İzmir Özel Eğitim-Öğretim Kurumları Eğitim Etkinlik Günleri (Eğitim geleceğinize yakından bakın!)

İzmir'in eğitime önem veren kuruluşlarının desteği ile gerçekleşen Futureskop 1. İzmir Özel Eğitim-Öğretim Kurumları Eğitim Etkinlik Günleri 18-19-20 Mayıs tarihlerinde gerçkleşecek.

ntv.com.tr 14.05.2018 - 16:57

İzmir Özel Eğitim-Öğretim Kurumları Eğitim Etkinlik Günleri (Eğitim geleceğinize yakından bakın!)

Bir grup eğitimcinin kişisel çabalarıyla başlayan "Futureskop" eğitim etkinliği, Türkiye'nin saygın eğitim ve ruh sağlığı uzmanlarının söyleşiler vereceği ve 20'den fazla atölye çalışmasının yapılacağı büyük bir organizasyona dönüştü.

İzmir'in nitelikli özel eğitim öğretim kurumlarının, hayırsever ve eğitime önem veren kuruluşların desteği ile gerçekleşen organizasyon, İzmir eğitim kamuoyunun ihtiyaç duyduğu bir çalışma olma niteliği taşıyor. 18-19-20 Mayıs tarihlerinde İzmir Kaya Termal Otel & Convention Merkezinde gerçekleştirilecek etkinlikte tüm söyleşiler ve atölye çalışmaları ziyaretçilere ücretsiz sunuluyor.

Eğitimin çok boyutlu gelişimi desteklemesi öngörüsü ile hareket ettiklerini belirten organizasyon yetkilisi Ekin Tozlu "Ailelerin beklentilerini, çocuklarının ihtiyaçlarını tespit etmek ve geleceğin bireylerini yetiştirmek için bilgi ve duyarlılıklarını arttırmak birinci hedefimiz" dedi.

Futureskop 1. İzmir Özel Eğitim-Öğretim Kurumları Eğitim Etkinlik Günleri'nde Eğitim Uzmanı Sadık Gültekin de 18 Mayıs 2018 cuma günü "Kariyer planlama ve yeni sınav sistemleri" adlı söyleşinin konuğu olacak.

18/19/20 Mayıs tarihlerinde Kaya İzmir Thermal & Convention’da gerçekleştirilecek “Futureskop I. İzmir Özel Eğitim-Öğretim Kurumları Eğitim Etkinlik Günleri” bir bütün olarak çocuğunun eğitim geleceğini planlamak isteyen ailelerin pusulası olma hedefini taşıyor.

“Akademik”, “Sosyal”, “Sanatsal”, “Psikolojik”, “Bireysel” çok boyutlu eğitim etkinliklerinin bir arada değerlendirilmesi, eğitimin bütünsel gelişimi hakkında aileler açısından ufuk açıcı olması hedefleniyor.

Sayfa Yükleniyor...