Vali'den mektup var

"Bugüne kadar almış olduğunuz eğitimin yanında kendinize olan güveninizi ve serinkanlılığınızı sürdürdüğünüz takdirde tespit ettiğiniz hedefe ulaşacağınıza inanıyorum."

Haberler 08.04.2010 - 12:46

Vali'den mektup var

Trabzon Valisi Recep Kızılcık, hafta sonu yapılacak sınava girecek Trabzon'da eğitim gören orta öğretim 12. sınıf öğrencileri ile dershaneye giden gençlerden oluşan 10 bin öğrenciye, mektup gönderdi.        

Kızılcık, el yazısı ile yazdığı imzalı mektubunda şu ifadelere yer verdi:        

''Bugüne kadar aileniz, toplum ve okulunuzda kendinize, hayata ve yaşama dair çok değerli davranış kuralları ve bilgiler öğrendiniz. Bu süreçte başta sevgili aileniz olmak üzere öğretmenleriniz ve devletiniz sizlerin daha iyi yetişmeniz için üzerinize titredi. Şimdi, geleceğe dair hayallerinizin ve beklentilerinizin gerçekleştirilmesinde önemli bir fırsat olan YGS'ye gireceksiniz. Bu aşamada en büyük sorumluluk şüphesiz sizlere düşmektedir.       

Bugüne kadar almış olduğunuz eğitimin yanında kendinize olan güveninizi ve serinkanlılığınızı sürdürdüğünüz takdirde tespit ettiğiniz hedefe ulaşacağınıza inanıyorum. Bu inancımı sizlerle bu vesile ile paylaşırken başarılarınızın devamını dilerim.''

Sayfa Yükleniyor...