12. Finance Break Finans Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere finans dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan Finance Break Finans Zirvesi'nin onikincisini düzenliyor.

Haberler - ntv.com.tr 23.11.2018 - 18:38

12. Finance Break Finans Zirvesi başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi’nin tek finans zirvesi olan Finance Break, bu yıl finansal teknoloji, robo-danışmanlık, mali suçlar gibi konulara değinerek “Finance Breaks Taboos” mottosuyla yola çıkıyor.

Finans alanında uzman birçok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 26-30 Kasım 2018 tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İbrahim Bodur Oditoryumu’nda QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

KİMLER KATILACAK?

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Kulübü Ekonomi ve Finans Alt Kurulu’nun düzenleyeceği Finance Break’te; QNB Finansbank Enpara.com Genel Müdür Yardımcısı Cumhur Türkmen, TAV CFO’su Burcu Geriş, Pepsi CFO’su Deniz Alkan, P&G Satış Finansmanı ve Ticari Operasyonlar Yardımcı Direktörü Tuba Bastan, İş Yatırım Yöneticisi Şant Manukyan, Socar Türkiye Finansal Risk Koordinatörü Ali Ağaoğlu, Ekonomist Özgür Altuğ ve Atilla Yeşilada, Finartz Kurucusu Cihan Demir, Fintech İstanbul Kurucu Ortağı Prof. Dr. Selim Yazıcı, BloombergHT sunucularından Sefer Yüksel, Güzem Yılmaz ve daha birçok değerli isim ağırlanacak.

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken ve ekonomideki gelişmeleri aktarırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor.

Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım için http://financebreak.buik.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sayfa Yükleniyor...