Altınla İlgili Sorularınızın Cevabı

04.09.2013 - 17:50

Altınla İlgili Sorularınızın Cevabı

Altın için kararsız seyir ons başına 1420 dolar seviyesi üzerinde konsolide olabilmiş değil. Altın’ın Comex üzerinde kote olan kontratlarında hacim dikkat çekici boyutlarda. 82,00 seviyesi üzerinde tutunmaya çalışan Dolar Endeksi performansı ile, Doların majör para birimleri karşısında da kendini göstermeye başladığı da gözlemleniyor ve altın için negatif bir etkiye sahip.

Suriye gerginliğinin fiyatlamalarda değerlendirildiği dönemde Altın CFD’leri gecelik finansman maliyeti olmadan düşük marjlarla başlayarak orta vadeli pozisyonunuzu zaman içerisinde oluşturmanıza yardımcı olabilecek ürün olarak öne çıkmakta.

Altınla beraber paritede oluşan hareketler için XAUEUR ile hem Euro hem de Altın üzerinde almak istediğiniz pozisyonları tek işlemle alabilir, Altın/Gümüş oranına direkt işlem yapabilirsiniz. Bu arada endüstriyel taraftan bakır kontratları ile karşılaştırma yaparak analizinizi zenginleştirebilirsiniz.

Yön bulmakta zorlanıyorsanız opsiyonlar ile yönsüz stratejiler ile yatırım yapma esnekliğini kullanabilirsiniz. Altın fiyatının volatilitesi bu şekilde sizin için bir yatırım aracına dönüşebilir.

Altının tek fiyatı ile yetinmeyin, Saxo Trader ile öne geçin

Forex, CFD’ler, vadeli işlem sözleşmeleri ve borsa opsiyonlarında tecrübe kazanmak için ÜCRETSİZve RİSKSİZ Deneme Hesabı açmak için tıklayın

Yatırımcıları kazandığında mutlu olan aracı kurum…

SPK lisanslı ve güvenilir hizmet..

Ödüllü işlem platformları

Uzman isimlerden ücretsiz eğitimler…

Detaylı bilgi:

0212 705 58 50

facebook.com/SaxoMarketsTR

twitter.com/SaxoMarketsTR

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...