Arçelik görselini Shazam'la, fırsatı yakala

Arçelik sizi Kenan Doğulu ve Beren Saat'in ilk kez birlikte kamera karşısına geçtiği 'Ne yaparsan yap, aşk ile yap' sloganlı kampanyada gördüğünüz o mutfağa davet ediyor.

Haberler - ntv.com.tr 31.07.2015 - 16:26

Arçelik görselini Shazam'la, fırsatı yakala

Shazam Türkiye ofisiyle ortak bir çalışma yapan Arçelik bu uygulama ile Türkiye'de bir ilke imza atıyor.

Türkiye'nin yıllardır üst üste en sevilen markası seçilen Arçelik, yeniliğe ve işine duyduğu güçlü tutku ve bağlılığı anlatan, 'Ne yaparsan yap, aşk ile yap' sloganlı yeni reklam kampanyasının devamında özel bir kurguyla tüketicileriyle buluşuyor.

Arçelik'in Shazam Türkiye ofisiyle birlikte tasarladığı uygulamayla kullanıcılar 'Aşk ile Yap' reklamında yer alan mutfağı ve bu mutfakta yer alan tüm Arçelik ürünlerini detaylı inceleme ve onlar için hazırlanan özel indirimlerden yararlanma fırsatını yakalıyorlar. Ayrıca tüm dünyada kullanıcı sayısı yarım milyarı aşan popüler müzik tanıma uygulaması Shazam'ın Türkiye'deki 8 milyon kullanıcısı yepyeni görsel tanıma özelliğini Türkiye'de ilk kez Arçelik projesiyle kullanacak.

Kampanyadan faydalanmak için Arçelik 'Aşk ile Yap' görselini Shazam'ın görsel tanıma uygulaması ile taratmak yeterli. Uygulama Arçelik reklamlarını otomatik olarak tanıyor ve marka tarafından hazırlanan özel içeriğe ve fırsatlara yönlendiriyor.

Siz de Shazam logosu gördüğünüz Arçelik ilanlarını Shazam'layın, fırsatları yakalayın!

Sayfa Yükleniyor...