Beşiktaş'a yeni sponsor

Beşiktaş Kulübü'nün sponsorluğuna bir yenisi daha eklendi. Siyah beyazlı kulübün 2016-2017 ve 2017-2018 sezonları için resmi giyim sponsoru Brooks Brothers oldu.

Haberler - Anadolu Ajansı 05.10.2016 - 17:16

Beşiktaş'a yeni sponsor

Beşiktaş Kulübü'nün 2016-2017 ve 2017-2018 sezonları için resmi giyim sponsoru başkanlar ve Hollywood yıldızlarının markası olarak bilinen ABD'li Brooks Brothers oldu.

Vodafone Arena'da gerçekleştirilen ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, iş adamı Rahmi Koç ile RMK Classic Üst Düzey Yöneticisi Füsun Kuran'ın katıldığı basın toplantısında sponsorluğun yapısı tanıtıldı.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan Fikret Orman, Koç Holding ile beşinci iş birliğini gerçekleştirdiklerine dikkati çekerek, "Futbol takımımızın efsane sponsoru Beko ile başladık. Rahmi beyin çok ilgisi olan RMK Marine ile sponsorluğu götürüyoruz. Hentbol takımımıza Mogaz sponsorluk yapıyor. Dördüncüsü Vodafone Arena'nın yemek işini Divan ile yapacağız. Bu da beşincisi oluyor. Dünyanın en önemli giyim firması Beşiktaş'a sponsor oldu" diye konuştu.

Sponsorluk anlaşması kapsamında Beşiktaş Futbol Takımı oyuncuları, teknik heyeti, sağlık ekipleriyle, erkek ve kadın basketbol ekiplerinin sporcuları, teknik heyetleri 2 sezon boyunca yurt içi ve dışı seyahatlerinin yanı sıra günlük hayatlarında Brooks Brothers ürünlerini kullanacak.

YENİ STAD BEREKET GETİRDİ

Sayfa Yükleniyor...