Çeşme Marina için geri sayım!

Çeşme Marina’nın, temel atma töreni 10 Ekim’de yapılacak.

01.10.2009 - 12:09

Çeşme Marina için geri sayım!

IC İbrahim Çeçen Holding ile Camper & Nicholsons Marinas International ortaklığında 25 yıllığına yap-işlet-devret modeli ile kiralanan Çeşme Marina’nın, temel atma töreni 10 Ekim’de yapılacak.

İnşaatın sekiz ayda tamamlanması ve marinanın Mayıs 2010’da açılması planlanıyor. Türkiye’nin uluslararası üne sahip tatil beldesi ve limanı olan Çeşme’de yapılacak marina, maksimum boyu 60 metre olan tekneleri kabul edecek.

Kafe ve barlar

Denizde 400, karada 100 tekne kapasitesi olan marinada, yatçıların ihtiyaç duyacağı tüm hizmetlerin yer alması öngörülüyor. Sadece yatçılara değil, tüm Çeşme’ye kaliteli bir hizmet anlayışı sunmayı hedefleyen marinada, alışveriş merkezi, farklı zevklere hitap eden restoran, kafe ve barlar, spor ve sağlıklı yaşam merkezi, yat kulüp gibi hizmetler de sunulacak.
Ege Denizi’nin ortasındaki stratejik konumunun yanında, Çeşme’nin otantikliği, korunmuş olması, kalabalık ve ticari olmaması sebebiyle de marina uluslararası yatçılık platformunda farklılık yaratacak. Yat kulubü ile de her yaştan yelken severler biraraya getirilecek.

Lider konumda

IC Holding ve IC Çeşme Marina Yönetim Kurulu Üyesi Serhat Çeçen, "Dünya standartlarında malzemeler ile yat limanını tamamen yenileyerek, tekne sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, en yüksek seviyede hizmetlerin sunulacağı bir marina yaratacağız.  Çeşme Marina’yı, uluslararası yatçılık sektöründe lider konumdaki ortağımızın tecrübeleri ile Türkiye’nin ve Akdeniz’in en çok tercih edilen marinası haline getirmeyi amaçlıyoruz" dedi.

Emlaktimes

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...