Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 7 Eylül Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 7 Eylül akşamı yapılan çekilişte, 59 milyon liralık büyük ikramiye devretti. İşte dün akşam gerçekleşen çekilişin kazandıran numaraları...

Çılgın Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı! 7 Eylül Milli Piyango Online Çılgın Sayısal Loto bilet sorgulama

Sisal Şans, Çılgın 'nun 59 Milyon TL ikramiyeli çekilişi 7 Eylül 2020 tarihinde  gerçekleştirdi. Çekilen numaralar 30-35-57-71-73-77 ve joker numarası 24 oldu.

Çılgın Sayısal Lotonun 16. çekilişinde 6 ve 5+1 bilen çıkmayınca 59 milyon liralık ikramiye, bir sonraki çekilişe devretti.

5 bilen 1 kişi 315 bin 58 lira 65'er kuruş , 4 bilen 177 kişi 1.779 lira 95'er kuruş, 3 bilen 6 bin 630 kişi 118 lira 80'er kuruş, 2 bilen 104.008 kişi 11 lira 35'er kuruş kazandı.

ÇILGIN SAYISAL LOTO SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

ÇILGIN SAYISAL LOTO NASIL OYNANIR?

Sayısal Loto’nun adı artık Çılgın Sayısal Loto oldu. Çılgın Sayısal Loto’nun oyun kuralları şöyle: Bir kolonda 90 numara bulunmaktadır. 90 numaradan 6 tanesi işaretlenir. Bir veya birden fazla kolon oynanabilir. Tek kolon ücreti 3 TL’dir.

millipiyangoonline.com adresi üzerinden oynanabilen oyun için 'sen seç' özelliğini kullanarak çılgın sayısal loto oyununu oynamak isteyenler kendi kolonlarını kendileri doldurabiliyor. Kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 6 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyun, bir kuponda 6’dan fazla rakam seçilmesiyle oluşur. Oyuncular, altıdan fazla rakam seçerek seçilen rakamlarla oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.

Çılgın Sayısal Loto; www.millipiyangonline.com üzerinden, Milli Piyango uygulamasından ya da satış noktalarından oynanabilir.

ÇILGIN SAYISAL LOTO HANGİ GÜNLER ÇEKİLİYOR?

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 gün: Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 90 numara içinden 6 numara + 1 numara (Joker) çekilir. Joker sayısı; çekilen her bir rakam tekrar çekilişe dahil edilmeden çekilmektedir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 6 bilen Çılgın Sayısal Loto büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.eliyor...

Sayfa Yükleniyor...