Emlak Konut'tan düşük peşinatlı, 2 yıl ödemesiz kampanya

Emlak Konut GYO, "Hayallerini Erteleme Türkiye" sloganıyla hayata geçirdiği kampanya kapsamında, yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olma imkanı sunarken, kampanyada, taksit ödemeleri üçüncü yılda başlıyor.

ntv.com.tr 03.06.2020 - 15:02 | Son Güncelleme : 03.06.2020 - 15:31

Emlak Konut'tan düşük peşinatlı, 2 yıl ödemesiz kampanya

Sınırlı süre için geçerli olan bu kampanya; İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Konya, Denizli ve Niğde’de yer alan Emlak Konut GYO’nun tüm projelerini kapsıyor. 

Emlak Konut GYO açıklamasına göre yeni kampanya, yaşamın başladığı teslime hazır ve yapımı devam eden projeleri kapsıyor. 

“ÇALIŞMALARIMIZI KARARLILIKLA SÜRDÜRÜYORUZ”

Covid-19 salgını ile mücadele sürecinde gerekli önlemleri alarak çalışmalarını hız kesmeden sürdürdüklerini belirten Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, şunları aktardı:

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli

“Kampanyanın detaylarını şu şekilde özetleyebiliriz; taksit ödemelerine 3.yılda başlayan vatandaşlarımız, yüzde 5 peşinatla ve yüzde 10 indirimle ev sahibi olabiliyor. Örneğin, 500.000 TL değerindeki eve yüzde 10 indirimle, 450.000 TL’ye sahip oluyorlar.

"ÜÇÜNCÜ YILIN BAŞINDA YÜZDE 15’LİK ARA ÖDEME YAPILIYOR"

Bu indirimli fiyat üzerinden sadece yüzde 5 peşinat, yani 22.500 TL ödeyerek isterlerse hemen evlerine taşınabiliyorlar. Taksit ödemelerine ise üçüncü yılda başlıyorlar.

Üçüncü yılın başında yüzde 15’lik yani 67.500 TL ara ödeme yapılıyor ve taksit ödemeleri başlıyor. Kampanyamızla ilgilenen ve ev sahibi olmak isteyen tüm vatandaşlarımız web sitemizden, çağrı merkezimizden ayrıntılı bilgi alabilir veya gerekli tüm tedbirleri aldığımız satış ofislerimizi ziyaret edebilirler.

Bu büyük fırsatın vatandaşlarımız tarafından ilgiyle karşılanacağına inanıyoruz.”

KAMPANYAYA DAHİL OLAN PROJELER


Öte yandan açıklamaya göre, kampanyaya dahil olan projeler şöyle belirlendi:

"Avangart İstanbul, Avrupark Hayat, Başkent Emlak Konutları, Büyükyalı İstanbul , Cer İstanbul , Düşler Vadisi , Ebruli Ispartakule , Evora İzmir, Evora Denizli, Gebze Emlak Konutları 3. Etap, Göl Panorama Evleri, İdealist Cadde, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Köy Zekeriyaköy, Merkez Ankara, Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı, Niğde Emlak Konutları, Temaşehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Semt Bahçekent, Validebağ Konakları ve Yeniköy Konakları İstanbul."

VİDEO: KONUTTA FİYATLAR YÜKSELDİ

Sayfa Yükleniyor...