Exen’de %1 KDV, %1 Peşinat Fırsatı!

Sur Yapı olarak 21 yıldır sadece konut değil, oluşturduğumuz yaşam değerleri ile yatırım değeri yıllar boyu artan mutlu yuvalar inşa ediyoruz.

Haberler 14.03.2013 - 16:07

Exen’de %1 KDV, %1 Peşinat Fırsatı!

İçerisinde mutlu bir hayat, daima tatlı bir tebessümle hatırlanacak anılar biriktireceğiniz yuvalar.

Yatırımlarınızı günlük değişimlere değil, kalıcı değerlere yapmanız için bu muhteşem fırsatlarla dolu kampanyada sizi İstanbul’un gözbebeği Çamlıca’da Exen’e davet ediyoruz.

Kampanya Fırsatları :

%1 PEŞİNAT 120 AY VADE İMKANI !

BANKA KREDİSİ VE PEŞİNAT TUTARINA ÖZEL İNDİRİM FIRSATI !

%40 PEŞİNAT 36 AY VADE FARKSIZ TAKSİT AVANTAJI !

TAMAMI PEŞİN ÖDEMELERDE %10 İNDİRİM FIRSATI İLE ÇAMLICA ETEKLERİNDE YAŞAMIN BAŞLADIĞI EXEN İSTANBUL!

Bulunduğu konum ve arsa alanının büyüklüğü nedeniyle Anadolu Yakası’nın en gözde projelerinden biri olan Exen İstanbul, anayolların hemen yanında, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerine 5’er dakika mesafede bulunuyor. Altunizade-Çekmeköy aksı üzerinde oluşan üst düzey iş, yaşam, alışveriş ve finans merkezlerinin tam ortasında yer alan Exen İstanbul, şehir hayatından vazgeçemeyen yeni sakinlerini bekliyor.

Exen İstanbul’da yaşayanların rahatı ve mutluluğu için en ince ayrıntıların dahi düşünüldüğü proje sosyal imkânları ile de dikkat çekiyor. Yüzde 75’i yeşil alan ve rekreasyon alanından oluşan proje, göleti, havuzları, fıskiyeleri, çocuk parkları, 1 kilometrelik bisiklet parkuru, mini futbol sahaları, fun golf sahası, açık fitness alanları, meyve bahçeleri gibi birçok sosyal alanıyla da ev sahiplerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunuyor. Yeraltında çözümlenmiş otoparklar ve sosyal tesis dışında kalan açık otoparklar sayesinde yaşam alanlarında tek bir araca bile rastlanmayacak. Şehrin ortasında doğayla iç içe bir yaşam sunan Exen İstanbul, güneş panelleriyle ısınan havuzu sayesinde, bahar aylarında da açık havada yüzme keyfini yaşatacak. Rezidans olarak inşaa edilen dikey yaşam alanlarında, konuklar lobide karşılanacak. Vale, concierge, resepsiyon hizmetleri sunulacak. 27’nci kattaki donanımlı spor tesisinde, büyüleyici manzaranın yanı sıra yüzme havuzu, fitness alanı, sauna, buhar banyosu ve masaj odası yer alacak.

Kafe ve restoranı, kuaförü, kuru temizlemesi, lostra salonu, marketiyle günlük ihtiyaçların karşılanabileceği mini çarşısı, Exen İstanbul sakinlerinin hizmetinde olacak.

Her daireye kat bahçesi…

Yatay bloklardaki her dairenin sahip olduğu kat bahçeleri; sakinlerine yemek, sohbet ve kahve keyfini, yeşil ve maviyle iç içe göl manzarası eşliğinde yaşatacak. Hayatının büyük bölümünü iş yerinde değil, evinde geçirmek isteyenler, Exen İstanbul’un sağladığı home office yaşam imkânlarıyla bu planlarını gerçekleştirebilecek. Detaylı bilgi için: 0216 316 79 90/

Detaylı bilgi için tıklayın!

Sayfa Yükleniyor...