Her İhtiyaca Özel Kredi

% 0,74’ten başlayan faizlerle, 60 aya varan vadelerle 30 bin TL’ye kadar kredi İş Bankası’nda.

24.11.2011 - 09:45

Her İhtiyaca Özel Kredi

İş Bankası’ndan “Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi” Fırsatı

İş Bankası, “Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi Kampanyası” ile müşterilerine avantajlı kredi kullanma fırsatı sunmaya devam ediyor.

30 Kasım 2011 tarihine kadar geçerli olacak kampanya kapsamında, tüm ücretli çalışanlar, serbest meslek sahipleri ile emekliler, 12 ay vadeye kadar aylık %0,75 faiz oranıyla 5.000 TL kredi kullanabiliyor. Kampanya dönemi içinde, 30.000 TL ve 60 aya kadar aylık %1,36 faiz oranıyla nakit kredi kullanma fırsatı da sunuluyor.

Üstelik Maksimum İhtiyaç Paketi* sahibi müşterilerimiz Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi’nden faiz indirimi ile yararlanabiliyor.

Kasım Ayı İhtiyaç Kredisi’ne Başvurmak da Başvuru Cevabını Almak da Çok Kolay

Kasım Ayı Kredisi başvuruları;
• İş Bankası Şubelerinden,
• NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZ aralarında boşluk bırakılarak yazılıp 4402’ye SMS ile gönderilerek,
• Bankamatiklerden,
• İnternet Şubesi'nden,
• 444 02 02 no’lu Telefon Şubesi'nden,
• İşCep, İşPad veya İşWap’tan kolayca yapılabilmektedir.

*Maksimum İhtiyaç Paketi, tüketici kredisi, kredi kartı ve otomatik fatura ödeme talimatı ürünlerimizden oluşmaktadır. Kampanyadan önce kredi kartı olmayan ve kredi kullandırımından sonra 30 Aralık 2011 tarihine kadar kredi kartı kullanıma açılarak, Maksimum İhtiyaç Paketi kapsamına giren müşterilerin kredi kartlarına, 13 Ocak 2012 tarihinde geçerli fatura talimatı ve açık tüketici kredisi olması şartıyla 50 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya kapsamında hem faiz indirimi hem de MaxiPuan kazanma imkânı bulunmamaktadır.

Bu kampanya 30 Kasım 2011 tarihine kadar geçerlidir. Azami kredi tutarı 30.000 TL, azami vade 60 aydır. Faiz oranları aylık olarak belirtilmiş olup piyasa koşullarına bağlı olarak değiştirilebilir. Kefil ön şartı aranmamakla birlikte şubelerimiz gerekli gördükleri takdirde kefil talep edebilecektir. Hayat sigortası primi kredi tutarının binde 7’si üzerinden hesaplanmakta olup 5.000 TL’lik, 1 yıllık sabit teminatlı sigorta primi 35 TL’dir. Prim tutarı, sigorta süresine ve kredi tutarına göre değişmektedir. Masraf tutarlarına BSMV ve KKDF dahildir. Gönderilen her bir SMS için GSM operatörleri tarafından 1 SMS karşılığı ücret tahsil edilmektedir. .

Ayrıntılı bilgi için: isbank.com.tr

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...