NTV

Maden suyu spreyi ile cilt bakımı ve doğal koruma

ntv.com.tr

Ekonomi
1497440293_Uludag__PremiumCiltBak__mSpreyleri_imaj_logosuz.jpg

Tarih boyunca güzellik ve bakım reçetelerinin vazgeçilmez parçası olan maden suyu, 3 farklı üründen oluşan yeni Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi ile cildin ihtiyaçlarını hem pratik hem de etkili biçimde karşılıyor.

Doğal maden suyu içeren Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisinde, Sade ve E Vitaminli yüz spreyleri ile Güneş Koruyuculu sprey yer alıyor. Doğal maden suyu yüzyıllardır güzellik ritüellerinin ayrılmaz bir parçası. Cildi nemlendirirken aynı zamanda içeriğindeki zengin minerallerle besleyen maden suyu, şimdi Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi ile cilt bakımına ve pratikliğe önem verenlerin vazgeçilmezi olmaya aday oluyor. 3 farklı üründen oluşan seride, Sade ve E Vitaminli yüz spreyleriyle Güneş Koruyuculu sprey yer alıyor. Özel sprey teknolojisi sayesinde ürünler istenen her açıdan kesintisizce uygulanabiliyor.

TÜLİN ŞAHİN: ÇANTAMIN VAZGEÇİLMEZİ 

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi marka elçisi olan moda ve güzellik dünyasındaki başarılarıyla tanınan top model Tülin Şahin, maden suyunun kendisi için bir içecekten fazlası olduğunu belirtiyor. Maden suyunu çok uzun süredir cildinin bakımı için yüzüne de uygulayarak kullandığını söyleyen Şahin, "Bu sadece benim bildiğim ve uyguladığım bir reçete değil, tarih boyunca kullanılan bir bakım ritüeli" diye ekliyor. Tülin Şahin ürünlere ilişkin deneyimini şöyle özetliyor: “Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisinde maden suyu bazlı 3 farklı ürün var. 3’ü de favorim çünkü hepsi cildimin en temel ihtiyaçlarını karşılıyor. Cildimi tazeleme, temizleme, nemlendirme ve güneşe karşı koruma konularında çok pratik bir çözüm var artık hayatımda. Ben bu ürünleri bir süredir kullanıyorum. Cildimin beslendiğini, parladığını, yumuşaklık kazandığını ve nefes aldığını hissediyorum.”

Uludağ İçecek CEO Mete Öz, Tülin Şahin, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Dermatolog Yasemin Amato, Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Murat Zengin
Uludağ İçecek CEO Mete Öz, Tülin Şahin, Uludağ İçecek Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Kızıl, Dermatolog Yasemin Amato, Uludağ İçecek Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Murat Zengin

"MİNERALLER YAŞLANMAYI GECİKTİRİYOR" 

Maden suyunun cilt bakımı alanında kullanımı konusunda görüşlerini paylaşan Dermatolog Yasemin Amato ise şu bilgileri veriyor: “Doğal maden suyu tarih boyunca farklı kültürlerde sonsuz gençlik ve güzelliğin kaynağı olarak görülmüştür. İnsanoğlu hep bir ‘gençlik çeşmesi’ aramıştır. Bu noktada belki de ulaşabildiğimiz en doğru kaynak olan doğal maden suyu da zengin mineralleriyle yaşlanmaya karşı insanların bekledikleri doğal etkiyi sunmuştur. Bu sebeple de kadınların cilt bakım rutinlerinde her zaman yer bulmuştur. Maden suyu benim de bir dermatolog olarak uzun yıllardır önerdiğim ve reçetelerimde yer verdiğim bir ürün. Cildin nem dengesinin yanında gün boyunca ihtiyaç duyduğu mineral desteğini de sağlayacak kadar güçlü.”

İKİ YILLIK AR-GE İLE GELİŞTİRİLEN ÜRÜN

24,90 TL'den başlayan fiyatlarla piyasada.
24,90 TL'den başlayan fiyatlarla piyasada.

3 AYRI ÜRÜN İLE PİYASADA

Uludağ Premium Cilt Bakım Sprey serisi farklı ihtiyaç ve beklentilere 3 ürünüyle cevap veriyor.

1-Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi Sade; cildi nemlendirir, yumuşatır ve parlaklık kazandırır, serinlik ve ferahlama hissi verir, aynı zamanda cildin nefes almasını sağlar.

2-Uludağ Premium Cilt Bakım Spreyi E Vitaminli; içeriğindeki E vitamininin antioksidan etkisiyle hücrelerin yenilenmesine, cildin canlanmasına ve nemlenmesine yardımcı olur.

3-Uludağ Premium Güneş Koruyuculu Sprey ise 30 SPF içeriği ile tüm vücut için güneşin zararlı etkilerine karşı koruyucu görevini üstleniyor.

YAZ DÖNEMİ ÖNCESİ UYARI

DAHA CANLI BİR CİLT İÇİN

ETİKETLER