Süper Loto sonuçları açıklandı (22 Aralık Süper Loto sonuçlarına nereden ulaşılır?)

Süper Loto'da haftanının ilk çekilişi tamamlandı. Dün akşam gerçekleşen çekilişde ikramiye kazandıran numaralar millipiyangoonline.com adresinden erişime açıldı.

23.12.2020 - 13:31

Süper Loto sonuçları açıklandı (22 Aralık Süper Loto sonuçlarına nereden ulaşılır?)

SÜPER LOTO SONUÇLARI AÇIKLANDI

Haftalık düzende Milli Piyango İdaresi (MPİ) ve Sisal Şans işbirliğinde gerçekleşen Süper Loto'da bu haftanın ilk çekilişi tamamlandı. Noter huzurunda canlı yayında yapılan çekilişde, 22 Aralık Süper Loto sonuçları ve ikramiye kazandıran numaralar belli oldu. Sonuçlar millipiyangoonline.com adresinden görülebilecek.

SÜPER LOTO ÇEKİLİŞİ ŞANSLI NUMARALARI

Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 21.30'da canlı olarak yayınlanan Süper Loto çekilişinin şanslı numaraları, 2, 7, 20, 29, 37 ve 41 oldu. 

Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SÜPER LOTO KURALLARI

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur.Tek kolon ücreti 3 TL'dir.

İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Bir kolonda 6 rakamdan fazlasını işaretleyerek sistem oyunu oluşturabilirsin. Sistem oyunu, çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Oyuncular altıdan fazla rakam seçerek oluşturulabilecek tüm kombinasyonları ayrı kolonlar halinde otomatik olarak üretirler.


Sayfa Yükleniyor...