Tasarımcı ve Mimarlar ZOW'da Buluşacak

Survey Fuarcılık, dünyanın çeşitli ülkelerinde düzenlenen ZOW - Mobilya Endüstrisi, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı'nı 1-4 Ekim 2009 tarihinde İstanbul Yeşilköy'de gerçekleştirecek.

26.09.2009 - 11:35

Tasarımcı ve Mimarlar ZOW'da Buluşacak

İlk kez 2008 yılında İstanbul'da düzenlendiğinde büyük ilgi gören, tüm katılımcılarından, ziyaretçilerden ve fuarcılık sektöründen övgü alan fuarı Türkiye' ye getiren Survey Fuarcılık'ın bu yıl düzenlenecek ZOW Fuarı'nda firmalar, yüzey ve kaplama malzemeleri, yarı bitmiş ürünler, iç dekorasyon, aksesuar ve ekipmanlarındaki yeni ürünlerini sergileyecekler.

ZOW 2009 Fuarı'nda Kastamonu Entegre, Yıldız Sunta MDF, Starwood, AGT, Roma Plastik, Orma, Samet, Art Aksesuar ve Çebi Kilit gibi sektörün seçkin ve önemli tedarikçi firmaları yer alıyor. Bu yıl ZOW ile aynı tarihlerde gerçekleşecek olan Z-TEC Ağaç İşleme Makineleri Fuarı'nın da katılımcılar ve ziyaretçiler arasında ayrı bir sinerji yaratması bekleniyor.

Bu yıl ikincisi düzenlenecek

Yurtiçi ve özellikle yurtdışından gelmesi kesinleşen ziyaretçiler ve heyetlerle farklı bir fuar atmosferi oluşturulmasının hedeflendiğini belirten Survey Fuarcılık Genel Müdürü Süleyman Durdu konuyla ilgili şu bilgileri aktardı: "Suriye, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan, Libya gibi potansiyel Ortadoğu ülkeleri ile Ukrayna, Yunanistan, Bulgaristan, Hırvatistan, Rusya, Macaristan, Sırbistan gibi Doğu Avrupa ülkeleri, Türki cumhuriyetler ve diğer ZOW'ların yapıldığı Almanya, İtalya, İspanya gibi Batı Avrupa ülkelerinden ziyaretçi katılımı olacak.

Bu ülkelerden ziyaretçilerin oluşturacağı ticaret hacmi ile birlikte Kayseri, Konya, Denizli, Gaziantep, Bursa, Ankara, Eskişehir, İzmir'den İstanbul'a getirilecek mobilya üretimindeki önemli firmaların yöneticileri de ZOW'da buluşma imkanı bulacaklardır."

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...