TOKİ'den konut ihaleleri

Van Bostaniçi, Adana Yüreğir Akkuyu ve Ardahan Göle Gülenter'e konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatları için ihale açıldı.

12.01.2010 - 12:14

TOKİ'den konut ihaleleri

Van Bostaniçi'ne tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 224 adet konut, genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı yaptırılacak. İhale, Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.
        
ADANA YÜREĞİR AKKUYU      
TOKİ Adana'nın Yüreğir ilçesi Akkuyu'ya 328 adet konut, ticaret merkezi, 24 derslikli ilköğretim okulu ve cami genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatını yaptıracak. İhale, 12 Şubat 2010 tarihinde saat 10.00'da TOKİ'de ''açık ihale usulü'' ile yapılacak. Sadece yerli firmaların katılabileceği ihalede işin süresi yer tesliminden itibaren 50 gün olarak belirlendi. Söz konusu ihale ile tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 328 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1 adet ticaret merkezi 1 adet 24 derslikli ilköğretim okulu 1 adet cami genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi yaptırılacak.
        
ARDAHAN GÖLE GÜLENTER        
Öte yandan TOKİ, Ardahan Göle Gülenter'e tünel kalıp Sistemiyle toplam 352 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1adet ticaret merkezi, cami, şadırvan, adaiçi genel altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatlarını yaptıracak. Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan ihaleye yerli ve yabancı tüm firmalar katılabilecek.
        
İHALE KOŞULLARI
Van Bostaniçi, Adana Yüreğir Akkuyu ve Ardahan Göle Gülenter'e konut, sosyal donatı, altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatlarına katılmak isteyenler şartnameyi, her iş için ayrı bedel ödeyerek TOKİ'den satın alabilecekler. Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, belirtilen ihale tarihlerine ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek. Buna göre ihale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalelerde katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...