TOKİ'den yeni ihale

Kayseri Sarıoğlan'a 140 adet tarımköy inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi için ihale açıldı. Buna göre konvansiyonel kalıp sistemi ile 140 adet tarımköy inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi gerçekleştirilecek.

31.03.2010 - 13:27

Yer tesliminden itibaren 550 günlük süreyi kapsayacak olan işin ihalesi, 26 Nisan 2010 tarihinde saat 15.00'te TOKİ'de yapılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif, fiyat esasına göre belirlenecek olan ihaleye sadece yerli firmalar katılabilecek.

Katılımcılar şartnameyi bedel ödeyerek TOKİ'den satın alabilecek.

Şartnameye göre hazırlanacak olan teklif mektupları, belirtilen ihale tarihinde ihale saatine kadar TOKİ'ye anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verilecek.

İhale sonucu, üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşmesi imzalanacak.

İşin tamamı için teklif verilecek olan ihalede katılımcılar, teklif ettikleri bedelin yüzde 3'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek.

İhaleye konsorsiyum olarak teklif verilemeyecek.

SONUÇLANAN TOKİ İHALELERİ
Bu arada TOKİ tarafından daha önce duyurusu yapılarak ihaleye çıkarılan, Elazığ Zafran İkitelli Mahallesi Karaahmet mevkine 636 adet konut, sosyal tesis, 32 derslikli ilköğretim okulu ve cami, Elazığ Palu'da cami tamamlama inşaatları ile adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı için açılan ihale toplam 30 milyon 900 bin lira bedelle sonuçlandı.

İhaleyi söz konusu bedelle, ''Özensan Mühendislik Taahhüt Turizm Tarım Hayvancılık Sanayi ve Ticaret A.Ş.'' kazandı.

Tünel kalıp sistemiyle betonarme karkas 636 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle 1 adet sosyal tesis 1 adet 32 derslikli ilköğretim okulu 2 adet cami genel, adaiçi altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatında işin başlangıç tarihi 1 Mart 2010, bitiş tarihi ise 16 Temmuz 2011 olarak belirlendi.

3 firmanın teklif verdiği ve bu tekliflerin tümünün geçerli sayıldığı ihale, 12 Ocak 2010 tarihide açık ihale usulü ile yapılmıştı.

DENİZLİ BAĞIRSAKDERESİ'NE 940 ADET KONUT iNŞAATI İHALESİ SONUÇLANDI
TOKİ'nin Denizli Bağırsakderesi'ne 940 adet konut inşaatı, 1 adet ticaret merkezi, 1 adet ceza ve infaz kurumları ve tutukevleri personeli eğitim merkezi gecekondu dönüşümü ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı için açtığı ihale de sonuçlandı.

Tünel kalıp sistemiyle yapılacak 940 adet konut, konvansiyonel kalıp sistemiyle yapılacak betonarme karkas 1'er adet ticaret merkezi, ceza ve infaz kurumları ve tutukevleri personeli eğitim merkezi ile altyapı ve çevre düzenlemesi ihalesini toplam 47 milyon 295 bin lira bedelle, ''Censar İnşaat Taahhüt ve Ticaret Anonim Şirketi'' kazandı.

İşin başlangıç tarihi 26 Şubat 2010, bitiş tarihi ise 28 Kasım 2011 olarak belirlendi.

27 Ocak 2010 tarihinde yapılan ihale için toplam 15 firma teklif vermiş, komisyon bu tekliflerin tümünü geçerli saymıştı.
  • Etiketler :

Sayfa Yükleniyor...