Turkcell Sesi Görenler Ligi’ne ödül

Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği tarafından her yıl düzenlenen IPRA Altın Küre Ödülleri'nde Turkcell, Görme Engelli Milli Futbol Takımı ve Sesi Görenler Ligi sponsorluğuyla ödüle layık görüldü.

ntv.com.tr 08.11.2016 - 09:43

Turkcell Sesi Görenler Ligi’ne ödül
Sesi Görenler böyle futbol oynuyor.
Sesi Görenler böyle futbol oynuyor.

Turkcell destek verdiği Görme Engelli Milli Futbol Takımı ve Sesi Görenler Ligi sponsorluklarıyla yeni bir ödül kazandı.

Turkcell, ana sponsorluğunu üstlendiği Görme Engelli Milli Futbol Takımı ve Sesi Görenler Ligi ile Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği (IPRA) tarafından her yıl düzenlenen ve dünyanın en prestijli organizasyonları arasında yer alan IPRA Golden World Awards’ta (IPRA Altın Küre Ödülleri) sponsorluk alanında büyük ödüle layık görüldü. 


Turkcell ödülünü 5 Kasım gecesi Katar’ın başkenti Doha’da gerçekleştirilen törende aldı. Görme Engelli Milli Futbol Takımı’nın faaliyetleri ve Turkcell Sesi Görenler Ligi, Görme Engelli Spor Federasyonu bünyesinde ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) ‘Türkiye Futbol Oynuyor’ projesi kapsamındaki desteğiyle ve gerçekleştiriliyor.

"AMACIMIZ FIRSAT EŞİTLİĞİ"

Turkcell Grup Kurumsal İletişim Direktörü Engin Gedik, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Amacımız toplumun her kesiminde fırsat eşitliği yaratabilmek. Görme Engelli Milli Futbol Takımı ve Sesi Görenler Ligi’ne verdiğimiz destekle IPRA’dan aldığımız bu prestijli ödül de hedefimizde ne kadar doğru bir yerde olduğumuzu kanıtlıyor. 2013 yılından bu yana ana sponsoru olduğumuz ‘Sesi Görenler’ futbolunda, attığımız adımlarla ülkemizi dünya çapında başarılara taşımayı hedefledik. Milli Takımımızı, yakın zamanda elde ettikleri Paralimpik Olimpiyatları’ndaki başarısından dolayı da ayrıca tebrik ediyoruz. Engelli bireylere olan desteğimiz sadece sporla sınırlı değil. Öncü teknolojilerimizle onların hayatını her an her alanda kolaylaştırmak ve bu konuda farkındalık yaratmak için yeni projeler geliştiriyoruz.”

Sayfa Yükleniyor...