İstanbul’un Kalbinde, İki Yakanın Buluşma Noktasında Hızla Yükselen Benzersiz Bir Proje: Benesta Acıbadem!

Avrupa Yakası’nın hiç uyumayan dinamizmi ve ışıl ışıl yaşamı, Asya Yakası’nın meşhur sakinliği, tertemiz Çamlıca havası ve yemyeşil Acıbadem doğasıyla buluşuyor. Benesta Acıbadem, İstanbul’u İstanbul yapan ne varsa adeta bir özetmişçesine dolu dolu yükseliyor. Hayatında daima en iyiye yer açanların aradığı o eşsiz yaşamı sizler için sunuyor. (İLANDIR)

Haberler - ntv.com.tr 17.06.2022 - 11:56

İstanbul’un Kalbinde, İki Yakanın Buluşma Noktasında Hızla Yükselen Benzersiz Bir Proje: Benesta Acıbadem!

Tarihiyle, konumuyla, prestijli komşularıyla Benesta Acıbadem’in muhteşem lokasyonu hiç şahit olmadığımız bir projeye ve o projenin çevrelediği, dünyaca ünlü tasarımcısı WATG yöneticilerinin ‘dünyada bir ilk’ olarak tanımladığı iki futbol sahası büyüklüğünde müthiş bir parka ev sahipliği yapıyor. BenLeo Park, İstanbul’da hiç de alışkın olmadığımız devasa ölçüleri ve sahip olduğu, herkes için ayrı ayrı düşünülmüş, her metrekaresiyle yeşil alan tanımının dışına çıkıyor; yıktığı tüm kurallar gibi evinizin duvarlarını da yok sayıyor ve sizi yemyeşil doğayla buluşturuyor.

Benesta Acıbadem’de her yeni gün yepyeni bir keşfin; her yeni keşifse ayrıcalıklı ve unutulmaz hislerin habercisi olacak. İstanbul’un her iki yakasına açılan konumuyla her metrekaresinde hayat bulacaksınız. Güneşin doğuşunu Çamlıca’nın yemyeşil manzarasıyla selamlayacaksınız. BenLeo Park’ta şehirden uzaklaşmadan gürültüsünden uzaklaşacak, eşsiz bir atmosferde yürüyüş yaparak güne başlayacaksınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Benesta Acıbadem’de hiçbir şey standart değil. Her evin kendine özel farklı artıları bulunuyor. Kiminde devasa bir terastan Kalamış kıyılarına kadar uzanan bir manzara, kiminde BenLeo Park’a açılan salonundan adımınızı attığınız anda çimlerle sizi buluşturan bahçeler, kimindeyse Çamlıca Kulesi’nin mest edici görüntüsü size eşlik ediyor. Her salon penceresinin yaşatacağı deneyim ayrı ayrı hesaplanıyor. Her odadan keyif almanızı sağlayacak detaylar, yüksek fonksiyonalite ve mühendislik anlayışıyla tasarlanarak sizi ayrıcalıklarla dolu yepyeni bir yaşama davet ediyor.

Proje’nin hayallerin ötesine geçmesi için genel tasarımda TAGO Mimarlık ve ekibi, iç tasarımda Tanju Özelgin ve ekibi her daireyi sadece kâğıt üstündeki kusursuz plana göre değil; inşaat sırasında adım adım deneyimlenerek kontrol ediliyor; beklentilerin ötesine taşımak için çalışıyor. Tasarım ve cephe kalitesiyle yaşlanmayan, yaş alan; yıllandıkça klasikleşecek tasarımıyla zamanın ötesinde hissedeceksiniz. Yaşamın tüm renklerini bir arada bulacağınız Benesta Acıbadem’de günün yoğunluğunu Gata Ormanı’na açılan geniş terasınızda unutacak, doğanın tazeleyen esintisi ve toprağın kokusuyla huzurun keyfini çıkaracaksınız.

Bu benzersiz yaşam alanı her yeni günde siz ve sevdikleriniz için yepyeni bir deneyimin habercisi olacak. Daha fazla tavan yüksekliği, daha iyi manzara, daha rahat yaşam alanları, daha fazla kişiselleştirme ve elbette yüksek yatırım değeri… Hepsi ve fazlası için bugünlerde inanılmaz hızla yükselen her Benesta bloğunda tüm dünyada büyük ve başarılı projelere imza atan deneyimli uzman mimari ve mühendislik ekipleri hummalı bir ‘Son Dokunuş Çalışması’ yürütüyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Projede BenLeo Park’a komşu olarak tasarlanan Benesta Hub, İstanbul’un en iddialı mutfaklarına ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Rafine zevklerin yeni merkezi olacak alanda gurme lezzetler, sıra dışı restoran ve kafeler yer alıyor. Hemen yanı başında ise ofisler ve diğer çalışma alanları yeni normalde ihtiyaç duyduğunuz tüm sosyalleşme, çalışma ve dinlenme keyfini bir arada sunuyor. Projedeki tüm güzelliklerse BenLeo Park’a çıkıyor. Uzun yürüyüş parkurları, yetişmiş ağaçlara ev sahipliği yapan gerçek doğal zemini, oyun alanları, kumsallı yüzme havuzu, dinlenme alanları, tırmanma duvarı, mini amfi tiyatrosu ve gökyüzüne uzanan Skywalk yürüyüş yoluyla BenLeo Park her yaşta, herkese hitap etmeyi başarıyor.

Bugünlerde projenin farkını hissettiren özel showroomuna mutlaka uğrayın. Örnek daireyi gezerken, dokunduğunuz duvarlarda, kapılarda ve diğer tüm detaylarda, başınızı kaldırdığınızda sizi etkileyecek yüksek tavanlarda ve sizi gülümsetecek her detayda fonksiyonel mimari ve yüksek mühendisliğin sunduğu kaliteyi hissedeceksiniz. Yolculuğunuz Benesta Acıbadem’in sizden duymak istediği o kelimeler dudaklarınızdan döküldüğünde son bulacak: ‘Tam hayal ettiğim gibi’.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

(İLANDIR)

Sayfa Yükleniyor...