Dünya Kupası 20 haziran çarşamba maç programı ve fikstürü (Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?)

Rusya'da yapılan 2018 Dünya Kupası başladı. 2018 FIFA Dünya Kupası'nın açılış maçında ev sahibi Rusya ile Suudi Arabistan karşı karşıya geldi. Maç Rusya'nın 5-0 galibiyetiyle sona erdi. Büyük mücadelenin yaşanacağı Dünya Kupası maçlarının hangi kanallarda yayınlanacağı da belli oldu. Peki Dünya Kupası'nda hangi maç ne zaman, saat kaçta oynanacak, hangi kanalda canlı yayınlanacak?

  • 1

    20 HAZİRAN ÇARŞAMBA (BUGÜN)

    B Grubu 15.00 Portekiz – Fas TRT 1, TRT 4K

    A Grubu 18.00 Uruguay – Suudi Arabistan TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – İspanya TRT 1, TRT 4K
  • 2

    21 HAZİRAN PERŞEMBE (YARIN)

    C Grubu 15.00 Danimarka – Avustralya TRT 1, TRT 4K

    C Grubu 18.00 Fransa – Peru TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Arjantin – Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  • 3

    22 HAZİRAN CUMA

    E Grubu 15.00 Brezilya – Kosta Rika TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 18.00 Nijerya - İzlanda TRT 1, TRT 4K

    E Grubu 21.00 Sırbistan – İsviçre TRT 1, TRT 4K
  • 4

    23 HAZİRAN CUMARTESİ

    G Grubu 15.00 Belçika – Tunus TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 18.00 Güney Kore – Meksika TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 21.00 Almanya – İsveç TRT 1, TRT 4K
  • 5

    24 HAZİRAN PAZAR

    G Grubu 15.00 İngiltere – Panama TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 18.00 Japonya - Senegal TRT 1, TRT 4K

    H Grubu 21.00 Polonya – Kolombiya TRT 1, TRT 4K
  • 6

    25 HAZİRAN PAZARTESİ

    A Grubu 17.00 Suudi Arabistan – Mısır TRT SPOR

    A Grubu 17.00 Uruguay – Rusya TRT 1, TRT 4K

    B Grubu 21.00 İran – Portekiz TRT SPOR (TRT 4K – Banttan)

    B Grubu 21.00 İspanya – Fas TRT 1 ve TRT 4K

  • 7

    26 HAZİRAN SALI

    C Grubu 17.00 Avustralya – Peru TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    C Grubu 17.00 Danimarka – Fransa TRT 1, TRT 4K

    D Grubu 21.00 Nijerya – Arjantin TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    D Grubu 21.00 İzlanda - Hırvatistan TRT 1, TRT 4K
  • 8

    27 HAZİRAN ÇARŞAMBA

    F Grubu 17.00 Güney Kore – Almanya TRT 1, TRT 4K

    F Grubu 17.00 Meksika – İsveç TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 İsviçre – Kosta Rika TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    E Grubu 21.00 Sırbistan – Brezilya TRT 1, TRT 4K
  • 9

    28 HAZİRAN PERŞEMBE

    H Grubu 17.00 Senegal – Kolombiya TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)

    H Grubu 17.00 Japonya – Polonya TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 İngiltere – Belçika TRT 1, TRT 4K

    G Grubu 21.00 Panama – Tunus TRT SPOR, TRT 4K (Banttan)
  • 10

    SON 16 TURU

    30 HAZİRAN CUMARTESİ

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    17.00 C1-D2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 A1-B2 TRT 1, TRT 4K

  • 11

    1 TEMMUZ PAZAR

    17.00 B1-A2 TRT 1, TRT 4K

    21.00 D1-C2 TRT 1, TRT 4K
  • 12

    2 TEMMUZ PAZARTESİ

    18.00 E1-F2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 G1-H2 TRT 1, TRT 4K

  • 13

    3 TEMMUZ SALI

    17.00 F1-E2 TRT 1, TRT 4K
    21.00 H1-G2 TRT 1, TRT 4K
  • 14

    ÇEYREK FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    6 TEMMUZ CUMA

    17.00 57. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 58. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  • 15

    7 TEMMUZ CUMARTESİ

    17.00 59. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    21.00 60. MAÇ TRT 1, TRT 4K

    DÜNYA KUPASI FİKSTÜRÜ VE MAÇ SAATLERİ

  • 16

    YARI FİNAL

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR

    10 TEMMUZ SALI

    21.00 61. MAÇ TRT 1, TRT 4K

  • 17

    11 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    21.00 62. MAÇ TRT 1, TRT 4K
  • 18

    3. LÜK MAÇI

    14 TEMMUZ CUMARTESİ

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR



    17.00 63. MAÇ TRT 1, TRT 4K

  • 19

    FİNAL

    15 TEMMUZ PAZAR

    SAAT MAÇ YAYINLANACAĞI KANALLAR


    18.00 64. MAÇ TRT 1, TRT 4K