Bir dizi 2008’i canlandırırsa

How I Met Your Mother ekibi 2008’in en önemli olaylarını yeniden canlandırdı.

 • 1

  Sex and the City

  Sex and the City
  Alyson Hannigan (Lily), çekimlerden hemen önce topuklu ayakkabılarını çıkartıyor ve “Bunu yapamazdım” diyerek iç çekiyor. “Topuklar çok yüksekti. Oysa benden Cobie’yi yakalamam isteniyordu, yüz üstü yere kapaklanmam değil.” Diğer yandan Mr. Big’in yerine geçen John Radnor, bu karakteri canlandırmakta sorun yaşamıyor: “Neredeyse her ay kafama bir buket çiçek yiyorum”
 • 2

  Indiana Jones

  Indiana Jones
  Indiana Jones: Kristal Kafatası Krallığı filmini izlemeyen Cobie Smulders (Robin), Cate Blanchett gibi olmanın anahtarının tam bir bela gibi görünmekten geçtiğini söylüyor. Indiana Jones’u hararetli bir şekilde araştırıp inceleyen Neil Patrick Harris’e göre ise Jones’un sırrı hafifçe kısılan gözler ve aşağıya doğru bükülmüş ama küçük bir gülümseme kondurulmuş dudaklarda yatıyor.
 • 3

  Olimpiyatlar

  Olimpiyatlar
  How I Met Your Mother erkekleri 2008 Olimpiyatları’nda yüzme dalında erkekler 4x200’de ABD adına yarışabilmek için vücutlarındaki tüm tüylerden feragat ettiler. Neil Patrick Harris (Barney) ve Jason Segel (Marshall) koltuk altı kıllarını bile aldırmayı kabul etti. Cobie Smulders (Ted) bu konudaki yorumunu kahkahalar atarak yapıyor: “Sanki bir daha kılları çıkmayacak gibi davranıyorlardı. Adamım inan bana tekrar uzayacaklar. Keşke uzamasalardı ama uzuyorlar. Her şey geçecek.”
 • 4

  Jonas Brothers

  Jonas Brothers
  Josh Radnor düşüncelerini “Genellikle dar kot pantolonlar giymem, zira hiç benim tarzım değil. Ama bir kahraman gibi davranıp o daracık pantolonun içine girmeyi başardım” diyerek dile getirirken, canlandıracağı karakteri özümsemeye çalışan Neil Patrick Harris ise hafızasıyla ilgili sorunlar yaşıyor “Saçları fönlü gibi dümdüz olan karakteri canlandırdım. Kıvırcık saçlı olmayanı. İsimlerini bilmiyorum... Alvin? Theodore?”
 • 5

  Başkanlık seçimleri

  Başkanlık seçimleri
  Alyson Hanigan, Sarah Palin kıyafetlerini giymeden önce bunun bir Tina Fey taklidi olabileceğini itiraf ediyor. Jason Segel için ise bu rol ile hayat boyu kurduğu bir hayal gerçek oluyor. “Çocukluğumdan beri bir gün fotoğraf çekimlerinde Joe Biden’i canlandıracağımın hayalini kuruyordum.”