Emilia Clarke bir sonraki projesi için ipucu verdi

Game of Thrones’ta Deanerys Targanyen’i (Khaalesi) canlandıran Emilia Clarke, bir sonraki projesi için ipucu verdi.

 • 1

  Game of Thrones, Taht Oyunları, Emilia Clarke
  Milyonları ekrana kilitleyen Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinin yıldızı Emilia Clarke, Sunday Life dergisine konuk oldu.
 • 2

  Game of Thrones, Taht Oyunları, Emilia Clarke

  10 yıldır Daenerys Targaryen karakterine hayat veren oyuncu, projenin bitiminden sonra rol alacağı yapımları ince eleyip, sık dokuyacağını söyledi. 

 • 3

  Game of Thrones, Taht Oyunları, Emilia Clarke

  31 yaşındaki aktris, şunları anlattı: “Planım bundan sonra daha düşük bütçeli yapımlarda yer almak. Senaryoları okurken, ‘Bu kişi neden bu filmi yapıyor?’ diyorum. Bu soru, kariyerim boyunca yol göstericim olacak.”

 • 4

  Game of Thrones, Taht Oyunları, Emilia Clarke

  Clarke daha önce “Dizinin final sezonu için 2019’a kadar neden beklememize kesinlikle değecek. Bu hem dizi ekibi hem de izleyiceler için zorr süreç. Fakat, son sezonun senaryosunu okudum. Öyle büyülendim ki bir an önce evden çıkmak istedim. Üç saat sonra geri döndüğümde hala okudukları sindirememiş ve onların etkisinden çıkamamıştım” demişti. 

 • 5

  Emilia Clarke, Solo: A Star Wars Story

  Son olarak Han Solo: A Star Wars Story'de (Solo: Bir Star Wars Hikayesi) Qi'ra karakterini canlandıran Emilia Clarke Above Suspicion (Şüphe Ötesi) ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.