Game of Thrones'un Bran Stark'ı çok konuşulan hayran teorisi ile ilgili açıklama yaptı

ntv.com.tr

Game of Thrones’ta Brandon Stark karakterini canlandıran Isaac Hempstead-Wright, dizinin 7. sezon finalinin yayınlanmasının ardından internette viral olan hayran teorisi hakkında açıklama yaptı. Sosyal medyada büyük tartışmalara yol çalan teoride, Brank Stark ve Ak Gezenler Ordusu’nun komutanı Night King’in aynı kişi olduğu iddia edildi.

 • 1

  Game of Thrones’ta Brandon Stark karakterini canlandıran Isaac Hempstead-Wright, dizinin 7. sezon finalinin yayınlanmasının ardından internette viral olan hayran teorisi hakkında açıklama yaptı.
 • 2

  Sosyal medyada büyük tartışmalara yol çalan teoride, Brandon Stark ve Ak Gezenler Ordusu’nun komutanı Night King’in aynı kişi olduğu iddia edildi.
 • 3

  Sosyal medyada büyük yankı uyandıran isimli Youtube videosuna göre, geçmişe üç gözlü kuzgun olarak gidebilen Bran Stark, Ak Gezenler’in istilasını önlemek için Aegon Targenyen ile konuşmak için zamanda yolculuk yapıyor.
 • 4

  Başarısız girişiminin ardından, “Ormanın Çocukları” tarafından Gece Kralı’nın yaratıldığı zamanda, Starkların atalarından“Brandon the Builder” (Kurucu Brandon) sezon finalinde yıkıldığını görülen ve Westeros’u Ak Gezenler’den koruyan duvarı inşa ediyor.

 • 5

  Teoride ise Orman Çocukları'nın insan kalbini ejderha camı ile deldiğinde geçmişte yolculuk eden Bran Stark'ın Night King'e dönüştüğü ve Stark lordunun ruhunun Ak Gezenler'in komutanın içne sıkıştığı savunuluyor.
 • 6

  Teorinin geniş kitlelerce benimsenmesinin ardından Bran Stark’ı canlandıran aktör Isaac Hempstead-Wrigth konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

 • 7

  18 yaşındaki aktör, Bran Stark’ın Game of Thrones evreninin en güçlü varlıklarından biri haline dönüşmesine rağmen onun karanlığa doğru ilerlemeye mahkum olmadığına inandığını söyledi.

 • 8

  “Bence onların ( Gece Kralı ve Brank Stark) aynı kişiler olmasından ziyade ikisinin de Westorus’un en eski varlıklar olduğunu kabul etmek daha makul. Üç Gözlü Kuzgun’un varlığının ne kadar eski olduğunu ancak Tanrı biliyor, Gece Kralı’nın ise tarihin başlangıcından beri var olduğuna inanılıyor."
 • 9

  "İkisinin de Ormanın Çocukları tarafından yaratıldığını biliyoruz. Bu iki karakterin de çok büyük güçlere sahip olduklarını düşünebiliriz, ancak bunların bir tanesi nefret ve şiddetten tarafından yönlendirilip başka hiçbir şey bilmeyen Frankestein’in canavarı."
 • 10

  "Bran’inin ise şu an kadar güçlerini hep iyilik için kullandığını gördük. Night King'in neden insanlığı yok etmekle takıntılı olduğunu bulmak istiyorum. Bu iddianın doğruluğu için ise önümüzdeki sezonu beklemek zorundayız.“