İlyas Salman psikolojik tedavi mi görüyor?

Ünlü oyuncu İlyas Salman’ın psikolojik tedavi gördüğü iddiası yalanlandı.

 • 1

  AİLESİNİN YANINDA

  AİLESİNİN YANINDA

  Olayla ilgili yazılı bir açıklama yapan Salman’ın rol aldığı Trendeki Yolcu filminin Yapımcı ve Yönetmeni Hamit Şahin, “Bazı medya organlarında yayınlanan bu haberler asılsız olup gerçeği yansıtmamaktadır. Sayın İlyas Salman’ın iddia edildiği şekilde her hangi bir sağlık sorunu olmayıp kendisi ailesinin yanında bulunmaktadır” dedi.

 • 2

  ÇEKİMLERE KATILDI

  ÇEKİMLERE KATILDI
  Açıklamada, İlyas Salman’ın söz konusu filmin çekimlerine planlanan şekilde katıldığı; kostüm, araç ve gereçlerin temini sebebiyle çekimlere ara verildiği kaydedildi.
 • 3

  KARALAMA KAMPANYASI

  KARALAMA KAMPANYASI
  Açıklamada şu ifadeler yer aldı: “Aydın ilimizin tanıtımı ve gelişmesi adına katkıda bulunacağını düşündüğümüz sinema filmimizin çekimlerine başlandıktan sonra firmamız ve oyuncularımıza karşı sergilenen karalama kampanyasının çok sevdiğimiz Aydın ilimize ve Aydın halkına katkı sağlamayacağı aşikârdır"
 • 4

  HUKUKİ İŞLEM

  HUKUKİ İŞLEM
  "Bazı medya organlarına servis edilen gerçeği yansıtmayan haberler ile ilgili olarak gerekli hukuki tüm haklarımız lehimize saklı olup hukuki anlamda gerekli işlemler yapılacaktır"
 • 5

  AYDIN'DA FİLM ÇEKMEYECEĞİZ

  AYDIN'DA FİLM ÇEKMEYECEĞİZ
  Aydın’da medyanın yalan haberciliği ve bilmediğimiz birilerinin provokasyonları ile oluşturulan yalan kampanyası nedeniyle bir daha Aydın’da film çekmeme kararı almış bulunuyoruz.”