Keanu Reeves, John Wick 3'te Tilda Swinton ile oynamak istiyor

The Matrix serisiyle kariyerinde zirve yaptıktan sonra John Wick ile adeta ikinci baharını yaşayan serinin üçüncü ve yeni filminde Tilda Swinton ile birlikte rol almak istediğini söyledi.

 • 1

  The Matrix serisiyle yakaladığı başarı sonrası tercih ettiği projelerle eleştiri oklarının hedefi olan Kanadalı aktör Keanu Reeves, 2014 yılında başladığı ve serinin 3 filmine hazırlandığı John Wick ile yeniden zirvemeye yükselmenin tadını çıkarıyor.
 • 2

  İlk filmin 88.7 milyon dolarlık gişe başarısı ile John Wick 2'de, Matrix’te birlikte çalıştığı Laurence Fishburne ile yeniden buluşan 53 yaşındaki oyuncu; 166,8 milyon dolar hasılatın ardından bir başka eski dostu ile buluşmaya hazırlanıyor.
 • 3

  CBR’ın haberine göre, 2005 yapımı Constantine ve Thumbsucker filmlerinde Tilda Swinton ile birlikte çalıştığı için kendisini şanslı hissettiğini söyleyen Reeves, 56 yaşındaki İngiliz aktristen üçüncü John Wick filmine katılmasını istediğini ve kendisinin de bu fikre tamamen açık olduğunu kaydetti.
 • 4

  Keanu Reeves, Swinton hakkında, “Onunla dünyanın değişik yerlerinde zaman zaman karşılaşıyorum. O, olağanüstü bir kişi ve oyuncu” yorumunu yaptı.
 • 5

  Mayıs 2019’da vizyona girecek John Wick 3'ün yapımcıları ise şimdilik Keanu Reeves bu isteği karşısında sessizliklerini koruyorlar.
 • 6

  Tilda Swinton kimdir?

  Son olarak War Machine ile izleyiciyle buluşan Tilda Swinton; daha önce Okja, Doktor Strange, The Grand Budapest Hotel, The Curious Case of Benjamin Button ve The Chronicles of Narnia: Prince Caspian gibi birçok önemli projede yer aldı.