Netflix'te uzay konulu yeni yapımlar

ntv.com.tr

Nisan ayında Netflix'te, hepsi uzayda geçen, birbirinden iddialı üç yeni orijinal yapımı gösterime giriyor. İşte uzay konulu bir dizi, bir film, bir de belgesel hakkında bilinmesi gerekenler…

 • 1

  LOST IN SPACE

  LOST IN SPACE
  Prömiyerini 6 Nisan’da, Dubai’deki Middle East Film and Comic Con 2018’de yapan dizi, bugün tüm dünyayla aynı anda Netflix’te. Bilim kurgu fanlarının merakla beklediği Lost in Space, 1960'ların hit dizisinin yeniden yorumu. Dizi, bizi günümüzden 30 yıl sonrasına, uzayda kolonileşmenin başladığı bir döneme götürüyor. Başka bir gezegende kendilerine yeni bir hayat kurmak üzere yola çıkan Robinson ailesinin başından geçenlere tanıklık edeceğiz. Toby Stephens, Molly Parker, Parker Posey ve Ignacio Serrichio başrollerde.
 • 2

  ORBITA 9

  ORBITA 9
  Filmde, tüm hayatı boyunca bir uzay gemisinde yalnız yaşamış bir kadın, aniden hayatına giren ve dünyasını altüst eden bir mühendise aşık oluyor.
 • 3

  MERCURY 13

  MERCURY 13
  1961'de kadın pilotlar astronot olmak için sıkı testlerden geçer. Ancak uzay yolculuğu için sadece erkekler seçilince kadınların çekilmesi istenir. Belgesel 20 Nisan’da gösterime giriyor.
 • 4

  NIGHTFLYERS

  NIGHTFLYERS

  (BONUS)

  George R.R. Martin'in kısa romanından uyarlanan dizi, uzaylılarla temas kurmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkan sekiz bilim insanı ile bir telepati uzmanını anlatıyor. Dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.