Nurgül Yeşilçay'ın Güzel Cin filminden yeni fotoğraf

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, yeni filminden bir kareyi "Hayranı olduğum İran sinemasında Güzel Cin filmimizden bir kare" notuyla Instagram sayfasında paylaştı. Güzel oyuncunun bu paylaşımı takipçileri tarafından beğeni yağmuruna tutuldu.

 • 1

  Nurgül Yeşilçay’ın İranlı yönetmen Bayram Fazlı’yla çalıştığı ‘Güzel Cin’ filminin çekimleri İsfahan’da devam ediyor. Dizi setinden bir kare paylaşan 41 yaşındaki oyuncu, geçirdiği travmadan dolayı konuşamayan Dilaram adlı karakteri canlandırıyor.
 • 2

  Farklı bir deneyim yaşadığını söyleyen Yeşilçay, “Çarşafa alışmak çok zor oldu. Çalıştığım herkes, yakıştığını söylüyor. Seyirciye daha gizemli bir güzellik sunuyor. Zaten hayranlık duyduğum İran sinemasının sihri de bu değil mi?” dedi.
 • 3

  İsfahan’da bulunmanın kendisini beslediğini söyleyen oyuncu, “Gece çekimleri çok yoğun oluyor. Gezmeye de fırsat ayırıyorum. Şehrin hemen hemen tamamı UNESCO Dünya Mirası’nda yer alıyor. Kafanı nereye çevirsen tarihi eser var. Koşuşturmadan sakin bir şekilde geziyorsun. Burada emekli hayatı yaşıyorum” şeklinde konuştu.
 • 4  Oyuncu, İranlı sevenlerinin uzun kuyruklar oluşturmasından dolayı zaman zaman çekimlerde aksaklık yaşandığını da sözlerine ekledi.
 • 5

  Son olarak Özcan Deniz'le birlikte İkinci Şans filminde rol alan Nurgül Yeşilçay, İranlı yönetmen Bayram Fazlı’nın ‘Yedullah’ın Güzel Cini’ filminde hiç konuşmayan bir karekteri canlandıracak ve bu rol için 250 bin lira kazanacak.