Örümcek Adam'dan itiraf: Örümceklerden korkuyorum (Thomas Stanley Holland)

Marvel'in "Yeni nesil Örümcek Adam" (Spider Man) olarak seçtiği Thomas Stanley Holland, ironik bir itirafta bulundu. 21 yaşındaki İngiliz oyuncu canlandırdığı karakterin aksine gerçek hayatta örümceklerden korktuğunu söyledi.

 • 1

  İlk olarak Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı (Captain America: Civil War) filminde Örümcek Adam/Peter Parker (Spider Man) rolüyle izleyici karşısına çıkan Thomas Stanley Holland beklenmedik bir itirafta bulundu.
 • 2

  Örümcek Adam: Eve Dönüş ile yıldızlaşan ve temmuz ayında vizyona girecek Örümcek-Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) ile 2018'de yayınlanacak Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı (Avengers: Infinity War) ile kariyerinde zirve yapması beklenen oyuncu gerçek hayatta öremceklerden korktuğunu söyledi.
 • 3

  21 yaşındaki dansçı ve seslendirme sanatçısı 'Örümcek Adam' rolünü canlandırmasını büyük bir ironi olarak gördüğünü belirtti.
 • 4

  Yeni nesil Örümcek Adam, rolü kapmasının ünlü aktör Chris Hemsworth'ün tavsiyesi sayesinde olduğunu söyleyerek, Avustralyalı oyuncuya teşekkür etti.
 • 5

  İşte Tom Holland'ın oynadığı filmler

  2012 Arrietty Shō
  2012 Kıyamet Günü Lucas Bennett
  2013 How I Live Now Isaac
  2014 Locke Eddie
  2015 Denizin Kalbinde Genç Thomas Nickerson
  2016 Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Peter Parker / Örümcek Adam
  2016 Edge of Winter Bradley Baker
  2016 The Lost City of Z Jack Fawcett
  2017 Örümcek Adam: Eve Dönüş Peter Parker / Örümcek Adam
  2017 Pilgrimage The Novice / Brother Diarmuid
  2017 The Current War Samuel Insull
  2018 Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı Peter Parker / Örümcek Adam