Sarah Brightman Antalya'da büyüledi

Dünyaca ünlü soprano Sarah Brightman Expo 2016’da konser verdi. Brightman’ın Kongre Merkezi’nde gerçekleşen konserini binlerce hayranı izledi. İngiliz soprano, güçlü sesi ve yorumuyla izleyenleri büyüledi.

 • 1

  GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ SOPRANO

  Dünyaca ünlü sanatçıların ve grupların konserlerine ev sahipliği yapan Expo 2016’da dünyanın gelmiş geçmiş en iyi sopranosu olarak kabul edilen Sarah Brigtman konser verdi. Konseri izlemek için saatler öncesinden Kongre Merkezi’ne gelen binlerce müziksever salonu doldurdu.
 • 2

  66 MİLYON CD

  Dünya çapında 66 milyon CD ve 2 milyon DVD satışı ile tüm zamanların en çok satan sopranosu olan Brightman, sevilen şarkılarından oluşan bir repertuarla izleyenlerin karşısına çıktı. İngiliz soprano, kendine özgü tarzıyla dinleyenleri büyüledi.
 • 3

  50 KİŞİLİK ORKESTRA

  Brightman’a sahnede yaklaşık 50 kişilik bir orkestra eşlik etti. Ünlü soprana konserine 2003 yılında çıkardığı 7. Albümü ile aynı adı taşıyan “Harem” ile başladı.
 • 4

  HAYRAN BIRAKTI

  Arap ezgileri içeren bu şarkıyla izleyenleri büyüleyen Brightman, güçlü sesi ve yorumuyla dinleyenleri kendine hayran bıraktı.
 • 5

  PHANTOM OF THE OPERA

  İngiliz soprano, konserde dünyaca ünlü opera ve klasik müzik eserlerini kendine özgü bir yorumla sanatseverlerle buluşturdu. The Phantom of the Opera (Operadaki Hayalet) adlı müzikalde “Christine” rolü ile büyük bir başarı kazanan ve tanınan Brightman, konserinde bu operanın vazgeçilmez müziği olan Phantom of the Opera’yı da seslendirdi.
 • 6

  1,5 SAAT SAHNEDE KALDI

  Yaklaşık 1,5 saat noyunca sahnede kalan Sarah Brightman, Expo 2016’da müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattı.