Selena Gomez yeni dizisi hakkında konuştu (13 Reasons Why)

ABD'li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez, merakla beklenen yeni dizisi ‘13 Reasons Why için kamera karşısına geçti. 24 yaşındaki yıldız dizideki karakterlerin hayatıyla bağlantılı olduğunu açıkladı.

 • 1

  Emmy ödüllü Waverly Büyücüleri dizisinde Alex Russo (Alexis Margaritta Russo) karakterini canlandıran ve daha sonra sinemaya geçen Selana Gomez, ekranlara dönüyor. “Oyunculuk yaparken insanlar benim hatalarımı görüyordu ve kafam çok karışıyordu” diyen ABD'li yıldız yeni dizisi 13 Reasons Why hakkında konuştu.
 • 2

  Netflix’te yayınlanacak ve bir intihar öyküsünün ardından yaşananları konu alan TV dizisi ‘13 Reasons Why’ için kamera karşısına geçen Selena Gomez, oradaki karakterlerin yaşamlarının kendi hayatıyla bağlantılı olduğunu söyledi.
 • 3

  Jay Asher’ın aynı isimli kitabı ‘Ölmek İçin On Üç Sebep’ten uyarlanan dizi hakkında konuşan şarkıcı, “Yapım aşamasında çok zor zamanlar yaşadım. 90 gün her şeyden uzaklaştım ve burada çeşitli tartışmalara katıldım” şeklinde konuştu.
 • 4

  Önümüzdeki ay yayınlanması planlanan dizinin kendisine çok şey kattığını belirten Gomez, “Yeni nesil için yapmayacağım şey yok" dedi.
 • 5

  24 yaşındaki şarkıcı "Ben de oyunculuk yaparak büyüdüm ve ne olacağım konusunda fikrim yoktu. İnsanlar hatalarımı görüyordu ve bu durum kafamı çok karıştırıyordu” açıklamasını yaptı.