Su altının en iyileri

ABD'nin Miami şehrinde bulunan Rosenstiel Denizcilik ve Atmosfer Bilimi Okulu, bir su altı fotoğrafçılığı yarışması düzenledi. Amatör fotoğrafçıları yarıştığı yarışmada şartlardan biri de, katılımcıların toplam gelirlerinin yüzde yirmiden azını fotoğrafçılıktan elde etmeliriydi. 2005 yılında ilk kez yapılan yarışmaya bu yıl 23 ülkeden 700 fotoğrafçı katıldı. Yarışmada portre, makro, geniş açı, öğrenci ve genel kategorilerde en iyiler belirlendi.

  • 1

    Kyle McBurnie, Genel Kategori birincisi

    Kyle McBurnie, Genel Kategori birincisi
    ABD'nin Miami kentinde bulunan Rosenstiel Denizcilik ve Atmosfer Bilimi Okulu, bir su altı fotoğrafçılığı yarışması düzenledi.
  • 2

    Pietro Cremone, Fanların seçimi

    Pietro Cremone, Fanların seçimi
    Amatör fotoğrafçıların katıldığı yarışmada şartlardan biri de, katılımcıların toplam gelirlerinin yüzde yirmiden azını fotoğrafçılıktan elde etmeleriydi.
  • 3

    Beth Watson, Makro kategorisi birincisi

    Beth Watson, Makro kategorisi birincisi
    2005 yılında ilk kez yapılan yarışmaya bu yıl 23 ülkeden 700 fotoğrafçı katıldı.
  • 4

    Douglas Good, Makro kategorisi ikincisi

    Douglas Good, Makro kategorisi ikincisi
    Yarışmada portre, makro, geniş açı, öğrenci ve genel kategorilerde en iyiler belirlendi.
  • 5

    Frederica Bambi, Makro kategorisi üçüncüsü

    Frederica Bambi, Makro kategorisi üçüncüsü
  • 6

    Alex Tattersall, Geniş Açı Kategorisi birincisi

    Alex Tattersall, Geniş Açı Kategorisi birincisi
  • 7

    Joseph Tepper, Geniş Açı Kategorisi ikincisi

    Joseph Tepper, Geniş Açı Kategorisi ikincisi
  • 8

    Pietro Cremone, Geniş Açı Kategorisi üçüncüsü

    Pietro Cremone, Geniş Açı Kategorisi üçüncüsü
  • 9

    Steven Kovacs, Portre Kategorisi birincisi

    Steven Kovacs, Portre Kategorisi birincisi
  • 10

    Marcello DiFrancesco, Portre Kategorisi ikincisi

    Marcello DiFrancesco, Portre Kategorisi ikincisi
  • 11

    Judy Townsend, Portre Kategorisi üçüncüsü

    Judy Townsend, Portre Kategorisi üçüncüsü
  • 12

    Laura Rock, En İyi Öğrenci Kategorisi birincisi

    Laura Rock, En İyi Öğrenci Kategorisi birincisi
  • 13

    Laura Rock, En İyi Öğrenci Kategorisi ikincisi

    Laura Rock, En İyi Öğrenci Kategorisi ikincisi
  • 14

    Austin Gallagher, En İyi Öğrenci Kategorisi üçüncüsü

    Austin Gallagher, En İyi Öğrenci Kategorisi üçüncüsü