Vizyona giren filmler ne kadar izlendi?

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 4'ü yerli 8 film vizyona girdi. Peki vizyona giren filmler ne kadar hasılat yaptı ve ne kadar izlendi? İşte gişe rakamları... (Rakamlar Box Office Türkiye'den alınmıştır)

 • 1

  Bora Egemen'in yönetmenliğini üstlendiği Hadi Be Oğlum, 232.672 seyirciyle ilk sırasında açılışını gerçekleştirirken, 229.635 seyirciyle Hadi Be Oğlum'u yakından takip eden Black Panther seyirci sayısında haftayı ikinci sırada tamamladı.
 • 2

  Hasılat miktarları göz önüne alındığında ise 3 milyon 660 bin TL hasılata ulaşan Black Panther bu alanda lider oldu.

  ABD'de gerçekleştirdiği 192 milyon dolarlık açılışla tüm zamanların en iyi beşinci açılışına imza atan film, Türkiye'de Marvel Evreni'ne dahil filmler arasında ise en iyi dördüncü açılışa imza attı.

 • 3

  Şahan Gökbakar'ın yeni filmi Kayhan, ikinci hafta sonunda 108.839 seyirci tarafından izlendi ve listede üçüncü sırada yer aldı.
 • 4

  Serra Yılmaz'ın yönettiği Cebimdeki Yabancı, 95.402 seyirciyle listede kendine dördüncü sıradan yer bulurken, Özgürlüğün Elli Tonu (Fifty Shades Freed) haftayı 70.090 seyirciyle beşinci sırada kapattı.
 • 5

  Hafta sonunun asıl sürprizi ise sadece çekimlerinin yapıldığı Gaziantep ve Kilis'te toplam beş salonda sınırlı gösterime giren Antep Fıstığı filmi oldu.

  Ivana Sert'in oyuncu kadrosunda yer aldığı film, salon başına ortalama 2.473 seyirciyle toplamda 12.365 seyirciye ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.