Vizyona giren filmler ne kadar izlendi?

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 3'ü yerli 8 film vizyona girdi. Peki vizyona giren filmler ne kadar hasılat yaptı ve ne kadar izlendi? İşte gişe rakamları... (Rakamlar Box Office Türkiye'den alınmıştır)

 • 1

  İlk hafta sonunda seyirci sayısı bazında zirveye yerleşen Hadi Be Oğlum, ikinci hafta sonunda da 171.012 seyirci tarafından izlenerek gişe liderliğini korudu. Film böylelikle on günde 575 bin seyirciye ulaşmış oldu. Filmin on gün içerisindeki istikrarlı performansını göz önüne alırsak filmin bir milyon barajını zorlayacağını söyleyebiliriz.
 • 2

  Dünya genelinde gişede rekorlara imza atan Black Panther, ikinci hafta sonunda 130.521 seyirci tarafından izlenerek seyirci bazında ikinci sıradaki yerini korurken, haftanın yeni filmlerinden Murat Şeker'in yeni filmi Görevimiz Tatil, 125.978 seyirciyle üçüncü sırada açılışını gerçekleştirdi.
 • 3

  Hafta sonunun bir diğer yeni filmi Tavşan Peter dördüncü sıradan listeye giriş yaptı.
 • 4

  Serra Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği Cebimdeki Yabancı 60.305 seyirciyle kendine beşinci sırada yer buldu.
 • 5

  İlk hafta sonunda sınırlı gösterimde başarılı bir açılış gerçekleştiren Antep Fıstığı film, ikinci hafta sonunda da beş salonda 11.457 seyirci tarafından izlendi ve kısıtlı salon sayısına rağmen on günde toplamda 33.339 seyirciye ulaşmayı başardı.
 • 6

  Bu hafta vizyona giren diğer filmlerin seyirci rakamları ise şöyle:

  Alem-i Cin: 41.871

  Dünyanın Bütün Parası: 6.880

  Beni Adınla Çağır: 4.811

  Samson: 2.715