Mehmet Demirkol'dan Beşiktaş-Porto maçı tahmini

ntv.com.tr

Mehmet Demirkol-Fuat Akdağ ikilisi NTV Spor ekranında Beşiktaş'ın Porto karşısındaki şansını değerlendirdi...

 • 1

  SAKİN OYNAMAK LAZIM

  SAKİN OYNAMAK LAZIM

  Şampiyonlar Ligi için Türkiye liginin üstü demek yanlış olur. Şampiyonlar Ligi başka bir evren. Beşiktaş'ın heyecanlı oynaması lazım ama heyecan başka, telaş başka. Monaco maçının son dakikalarında biraz telaş vardı sanki. Fabri uzun oynadı filan, bu maç daha sakin olmak lazım. Gruptan çıkmanın anahtarı burada.

  BEŞİKTAŞ - PORTO MAÇI HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

 • 2

  "QUARESMA'YA SEN DUR DENEMEZ"

  "QUARESMA'YA SEN DUR DENEMEZ"
  Demirkol: "Quaresma'ya ya sen penaltıları bırak, serbest vuruşları sen kullanma, her topun başına sen gitme diye bir konuşma yapıldı mı?.. Ben sanmıyorum, bunu diyemezler. Quaresma'ya iyi oyununun karşılığı tanınan bir ayrıcalık gibi bu. Yani bir ödül olarak duran topları ona veriyorlar..."
 • 3

  ÖVÜNÇ ÖZDEM: PORTO TEMKİNLİ

  ÖVÜNÇ ÖZDEM: PORTO TEMKİNLİ

  Porto'da ise deneyimli kaleci Casillas'ın normalde yedek kalması bekleniyor ama 36 yaşındaki kalecinin tecrübesiyle de bu gece görev alması kimseyi şaşırtmayacak. Porto buraya öncelikle 3 puan için geldik dese de önce sakin kalıp sonra galibiyet kovalayacak. Beşiktaş'ın gücünü Benfica maçlarından da biliyorlar. Bu nedenle temkinliller.

 • 4

  "BİR TEK ABOUBAKAR VAR"

  "BİR TEK ABOUBAKAR VAR"
  Bu grubun en formda takımı Beşiktaş, ilk maçtaki kadar oynasa bu akşam kazanması yeterli olur. Zaten Aboubakar da tek forvet gibi olacak. Diğer iki golcü oyuncusu Türkiye'ye gelmedi bile.
 • 5

  CENK KARTAL GİBİ

  CENK KARTAL GİBİ
  Aboubakar konusuna biraz da Cenk tarafından bakalım, Şampiyonlar Ligi'nin altın, gümüş, bronz kadroları seçilir ya. Cenk bu yıl oralarda olacak. Cenk, Kartal gibi yükseldi. Buraları hak etti. Cenk'le ilgili son dönemdeki tek endişem vücut dili hakemle filan uğraşıyor. Bunlara girmeden topunu oynamaya devam etmesi lazım...
 • 6

  JUVENTUS, CENK'İ İZLEYECEK

  JUVENTUS, CENK'İ İZLEYECEK
  Bu gece Cenk sakin oynayacak. Daha şimdi kariyeri yeni başlıyor. Bu gece Aboubakar'a karşı kazanarak kendini iyice gösterecektir. Cenk Tosun, artık kaptırdı gidiyor, bugüne dek yaptıklarına devam etmesi lazım. Almak isteyenin de artık masaya parayı koyması lazım. Bu akşam Cenk için gelecek Juventus squad'ı da iyi bir golcü izler akşam çıkışta da Boğaz'da iyi bir yemek yerler.
 • 7

  PORTO BERABERLİK İSTER

  PORTO BERABERLİK İSTER
  Beşiktaş topu aldığı sürece oynuyor. Oyun oynamayı düşünüyor. Beraberlik bu maçta Porto'nun işine gelir.
 • 8

  NTVSPOR SKOR TAHMİNLERİ

  NTVSPOR SKOR TAHMİNLERİ

  -Övünç Özdem: 2-0

  -Fuat Akdağ: 2-1

  -Mehmet Demirkol: 1-1