Real Madrid'in eski oyuncusu kumardan 110 milyon dolar kazandı (Profesyonel kumarbaz)

ntv.com.tr

Real Madrid'in Zidane'lı Beckham'lı Guti'li Raul'lü efsane kadrosunda yer alan Danimarkalı Gravesen. Las Vegas'ta profesyonel kumarbaz olarak futbolda elde ettiğinden fazlasını kazanıyor.

 • 1

  GAZETELERE MANŞET OLDU

  GAZETELERE MANŞET OLDU

  İngiliz basını bir dönem Celtic, Everton ve Real Madrid gibi kulüplerin formasını giyen Thomas Gravesen'in (41) kumar başarısını manşetlere taşıdı... Futbolu bıraktıktan sonra maddi olarak hızlı düşüş yaşayan futbolcular herkesin malumu. Ancak bu durum Thomas Gravesen için geçerli değil.

 • 2

  EŞİ İLE VEGAS'TA YAŞIYOR

  EŞİ İLE VEGAS'TA YAŞIYOR

  Danimarka Milli Takımı ve Real Madrid'in eski futbolcusu Gravesen, 2009 yılında futbolu bıraktıktan bir süre sonra antrenörlükle uğraştı ancak antrenörlüğü yeterince kârlı görmeyerek rotayı kumara çevirdi. Eşi ile birlikte Las Vegas'a yerleşti...

 • 3

  HEM EĞLENCE HEM İŞ!

  HEM EĞLENCE HEM İŞ!

  Las Vegas'ta da kısa sürede kendini kumar sektöründe bulan Gravesen, artık profesyonel kumar oyunculuğu ile son bir yılda 110 milyon dolarlık (Yaklaşık 380 milyon lira )servet kazandı.

  Çek eşi Kamila Persse ile yaşayan Gravesen , şu sıralar oradaki renkli yaşamın tadını çıkartıyor

 • 4

  KÖTÜ TRANSFER AMA İYİ KUMARCI!

  KÖTÜ TRANSFER AMA İYİ KUMARCI!
  Gravesen Real Madrid'in efsane kadrosu içinde Zidane, Raul, Beckham, Guti, Carlos, Owen gibi yıldızlarla yer aldı. Orta sahadaki mücadeleci oyun stiline rağmen fazla şans bulamadı ve Real Madrid tarihinin en kötü 10 transferi arasında yer aldı.