Bakanlar da bir zamanlar gençti

Anadolu Ajansı

Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi.

 • 1

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Fotoğrafta Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun gençlik hali görülüyor.

 • 2

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da bulunuyor.

 • 3

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Başbakan Yardımcısı Ali Babacan'ın da gençlik fotoğrafı bulunuyor.

 • 4

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 5

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş'un gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 6

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Adalet Bakanı Kenan İpek'in Pertevniyal Lisesi'nde öğrencilik dönemine ait fotoğraf da yer alıyor.

 • 7

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında kabinen tek kadın bakanı olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 8

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Avrupa Birliği (AB) Bakanı Volkan Bozkır'ın gençlik fotoğrafı da bulunuyor.

 • 9

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarınıderledi. Derlenen fotoğraflar arasında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 10

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında ulaştırma, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik'in gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 11

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 12

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 13

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci'nin gençlik fotoğrafı da bulunuyor.

 • 14

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın gençlik fotoğrafı da bulunuyor.

 • 15

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç'ın gençlik fotoğrafı da bulunuyor.

 • 16

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker'in gençlik fotoğrafı da bulunuyor.

 • 17

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli'nin gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 18

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 19

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 20

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 21

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı'nın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 22

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz'ın gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 23

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu'nun gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 24

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.

 • 25

  Anadolu Ajansı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Başbakan Ahmet Davutoğlu ile bakanların gençlik fotoğraflarını derledi. Derlenen fotoğraflar arasında ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Feridun Bilgin'in gençlik dönemine ait fotoğrafı da yer alıyor.