2017'ye damga vuran sahneler (Star TV öne çıkanlar)

ntv.com.tr

Star TV'nin dizileri 2017'de de izleyiciyi ekran başına kilitledi. Ufak Tefek Cinayetler'den Cesur ve Güzel'e, İstanbullu Gelin'den Söz'e özellikle 10 bölüm ve 10 sahne ön plana çıktı÷ İşte 2017'ye damga vuran dizi sahneleri...

 • 1

  TÜM KİŞİLER KATEGORİSİ

  TÜM KİŞİLER KATEGORİSİ

  SÖZ (23. BÖLÜM)

  Bataklık sahnesi bölümün ve sezonun en çok konuşulan sahnelerinden oldu. Bataklıktaki köylüleri çıkarmak için canları pahasına mücadele eden Tim, hiç beklemedikleri bir anda ölümün eşiğine gelir, Keşanlı’yı bataklıktan son anda kurtarırlar.

 • 2

  CESUR VE GÜZEL (9. BÖLÜM)

  Sühan ve Cesur’un bir kaçamak yapıp Kirpiköy’e gittikleri bölümde ikisi de Cesur’un arabasına yerleştirilen tuzaktan habersizdir. Büyük bir kaza geçirirler.

  (Veriler 1 Ocak - 12 Aralık 2017 aralığını kapsamaktadır)

 • 3

  UFAK TEFEK CINAYETLER (6. BÖLÜM)

  Arzu'nun Mehmet'in iş yemeğine geldiği sahne bölümün en çok izlendiği sahneleri oldu.
 • 4

  SÖZ (25. BÖLÜM)

  Bölümde Yavuz annesininn intihar etmediğini öldürüldüğünü öğrenir. Finalde ise Fethi Eylem’in dinleme cihazı yerleştirdiğini öğreniyor. Bölümde Aşık, Yeşil Ördek gibi parçasını söylüyor. Bu sahneler yüksek reyting aldı.

 • 5

  İSTANBULLU GELİN (22. BÖLÜM) 

  Esma hanım 60. yaş gününe girer ancak geriye dönüp baktığında pişmanlık duyar harcadığı bir hayatı olduğunu düşünür. Doğum gününe Süreyya'nın dönmesi damga vurur. Esma hanım gece çıkar ve “nefes” almaya Galip’in yanına gider.
 • 6

  AB KATEGORİSİNDE

  AB KATEGORİSİNDE
  ANNE (11. BÖLÜM)

  Polisler Turna’yı ararken, Zeynep'in kayıtlı adresine ulaşamazlar ancak annesinin adresinde Zeynep’i bulmaya çalışırlar. Bölümün en heyecan verici bölümü Zeynep’in Turna ile ilgili kararında annesi cahide ile yüzleştiği bölüm. Cahide Zeynep’ten vazgeçtiğini söyler ve onu evlatlıktan reddettiğini açıklayan bir belgeyi imzalamasını ister.
 • 7

  SÖZ (24. BÖLÜM)

  Agah'ın büyük elçiliğe getirildiği sahne çok konuşuldu. Bölüm içerisinde sınır ötesindeki Çolak büyükelçiliğin çevresini sarar.
 • 8

  İSTANBULLU GELİN (27. BÖLÜM) 

  Begüm'ün sevgilisinin olduğunu öğrenen Faruk ile Süreyya gerilirler. Süreyya çözüme kavuşturmak için dörtlü bir yemek ayarlamak ister. 

  Yemeğe Begüm'le birlikte Can’ın gelmesi işleri değiştirecektir.

  Bölümüm finali çok konuşulurken, bölüm içerisinde Süreyya’nın bebek üzerine çıkan kavgada “aile olmak” ile ilgili konuşmasıda öne çıktı. 

 • 9

  SÖZ 20. BÖLÜM 

  Teröristin Bahar, Fatma ve Güler’i rehin aldığı ve Hafız’ın oğlunu kaçırdığı bölüm reytinglerin yüksek olduğu sahnelerdendi. Bölüme damga vuran diğer sahne ise Çolak restoranda Tim’I sıkıştırır ve dondurucudaki Yavuz’u arayarak ondan bir seçim yapmasını ister.
 • 10

  SÖZ 17. BÖLÜM

  Bahar’ın kaçırıldığı bölüm. Yavuz Büyük Bey ile sonunda karşılaşıyor ve onu vurmak zorunda kalıyor.