Adriana Lima Türk yazarın kitabıyla (Yol- Aşkın İstilası)

Dünyaca ünlü Victoria’s Secret meleklerinden Adriana Lima, önceki gün Los Angeles Havalimanı’nda görüntülendi.

 • 1

  Havalimanı çıkışında gülümseyerek objektiflere poz veren Adriana Lima’nın elinde Metin Hara’nın Yol- Aşkın İstilası (The Path: Invasion of Love- Overcoming The Illusion) isimli kitabını taşıması dikkat çekti.
 • 2

  Adriana Lima ile Metin Hara'nın geçen ay İstanbul'da bir organizasyonda tanışmış, Lima ile çekilmiş fotoğrafını Instagram sayfasından paylaşan Hara; altına da "Gerçekten son derece mütevazı, doğal bir ruh. Bütün dişilerin kendi doğalarında vahşi ve özgür olmaları dileğiyle" diye yazmıştı.
 • 3

  Haziran ayında Türkiye'ye gelen Lima ise Instagram hesabından Hara'nın 'Yol' isimli kitabını paylaşarak, "Yolculuğumda bana eşlik etti" yazmıştı.
 • 4

  Yol, üç kitaptan oluşacak olan "Aşkın İstilası" serisinin ilk kitabı olma özelliğini taşıyor. Kişisel gelişim türündeki kitabın ikincisi olan 'Dem' ise geçtiğimiz günlerde okurlarla buluştu. 

  Kitabın tanıtım yazısında ise şu bilgilere yer alıyor:

  "YOL" bir aşk yolculuğu... Kendinde başlayıp yine kendinde biten...
  Bir çırağın yola düşmesi,
  Bir neyzenin nefesi,
  Bir âşığın kalp atımı,
  Bir çocuğun gülümsemesi,
  Bir tohumun toprağa kavuşması...
  Kalbinin derinliklerinde hayalini kurduğun bambaşka bir dünyanın yol haritası...
  Bu bir bilgi kitabı değil. Bu satırlar yaşamını değiştirmek için tasarlandı. Kendi başına yapabileceğin pratik uygulamalardan nefes egzersizlerine, chi enerjisinin kullanımından yeteneklerini hayallerinin ötesine taşıyacak ödevlere, yüzünde gülümsemeyle okuyacağın sayfalardan hüngür hüngür ağlayacağın hikâyelere kadar; her şey senin için titizlikle toparlanıp kaleme alındı...
  Bu kitap; senin gözyaşlarınla ıslanacak, kahkahalarına tanıklık edecek, uyanışına "YOL" olacak...
  Ciğerlerine çektiğin her nefes kalbinden çıkan kana kavuştuğunda ayakların seni bir adım daha ileriye taşıyacak... Her yeni adımında cennet biraz daha yaratılacak...
  Kalbin atmak için doğru nedeni bulduğunda,
  İnsanoğlunun uyanışına tanık olduğunda,
  Benimle beraber bu "YOL"a çıktığında,
  Yaşam ilk kez seninle anlam bulacak...
  Aşkın İstilası başlıyor... "YOL"a çıkıyoruz!
  Hazır mısın?

 • 5

  Şubat ayında New England Patriots Amerikan futbolcusu Julian Edelman’la yollarını ayıran 36 yaşındaki model, Grand Prix’de tektaş yüzükle görüntülenmiş, “Kendimi, kendime ve mutluluğuma adadım. Kendimle evliyim” açıklamasını yapmıştı.
 • 6

  Öte yandan Lima, İspanyol Harper’s Bazaar dergisi için geçtiğimiz günlerde iki farklı kapak poz vermişti.