Altın Küre gecesindeki kaza sosyal medyaya damgasını vurdu

ntv.com.tr

American Horror Story: Hotel'deki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu (TV Filmi ve Mini-Dizi) dalında ödüle layık görülen Lady Gaga, aldığı ödülle değil ama heyecanı ile damgasını vurdu.

 • 1

  GECENİN YILDIZ ÇARPMASI!

  GECENİN YILDIZ ÇARPMASI!
  Eleştirmenler tarafından 'Oscar'ın habercisi' olarak nitelendirilen Altın Küre ödülleri, birbirinden ilginç anlara sahne oldu.
 • 2

  LADY GAGA GEÇERKEN...

  LADY GAGA GEÇERKEN...
  American Horror Story: Hotel'deki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu (TV Filmi ve Mini-Dizi) dalında ödüle layık görülen Lady Gaga, aldığı ödülle değil ama heyecanı ile damgasını vurdu.
 • 3

  DICAPRIO'YA OMUZ DARBESİ

  DICAPRIO'YA OMUZ DARBESİ
  Ödülü almak için sahneye yönelen Lady Gaga'nın En İyi Erkek Oyuncu (Drama) ödülünü alan Leonardo DiCaprio ile bir anlık 'sürtüşmesi' kameralara yansıdı.
 • 4

  ARKASINDAN BAKAKALDI

  ARKASINDAN BAKAKALDI
  Ödülü aldığı için oldukça şaşkın olduğu gözlerden kaçmayan Lady Gaga, bu ufak kazanın ardından sahneye yürümeye devam ederken, DiCaprio'nun yüzündeki ifade sosyal medyanın en çok konuşulanları arasında yerini aldı.
 • 5

  GECENİN YILDIZI

  GECENİN YILDIZI
  The Revenant (Diriliş) filmi Drama dalında En İyi Film ödülünün sahibi olurken, filmin başrol oyuncusu Leonardo DiCaprio ile yönetmeni Alejandro Gonzalez Inarritu da ödüle layık görüldü.
 • 6

  'BU KEZ OSCAR'I ALACAK'

  'BU KEZ OSCAR'I ALACAK'
  Bu ödül bir türlü Oscar kazanamayan DiCaprio'nun bu defa şeytanın bacağını kıracağı yönünde yorumların yapılmasına neden oldu.