Amber Heard: Johnny Depp parmağını kesti ve kanıyla not bıraktı

ntv.com.tr

Johnny Depp’in ayrılmak üzere olduğu eşi Amber Heard, oyuncunun kendi parmağını kesip daha sonra kanıyla aynaya bir şeyler yazdığını öne sürerek mahkemeye sundu.

 • 1

  OLAYLI BOŞANMA BİTMEDİ

  OLAYLI BOŞANMA BİTMEDİ
  Oyuncu Johnny Depp ve eşi Amber Heard’ın 15 aylık birlikteliklerinden sonraki olaylı boşanma sürecinde yeni bir gelişme daha meydana geldi.
 • 2

  KESİK PARMAK DELİLİ

  KESİK PARMAK DELİLİ

  30 yaşındaki oyuncu ve model Amber Heard, eski eşinin bir öfke patlaması anında kendi parmağını kestiğini ve kanıyla aynaya bir ilişkisi olduğuna ilişkin not yazdığını iddia etti. Heard, bu iddiaları mahkemeye delil olarak sundu.

 • 3

  "UYUŞTURUCU ETKİSİNDEYDİ"

  "UYUŞTURUCU ETKİSİNDEYDİ"

  TMZ'nin haberine göre Heard, 53 yaşındaki “Karayip Korsanları” yıldızının bir sinir krizi anında parmağını keserek kendi kanıyla aynaya “Easy Amber” (Ucuz Amber) ve “Starring Billy Bob” (Başrolde Billy Bob) yazdığını iddia ettiği delilleri mahkemeye sundu. Heard'a göre Depp o sırada çok sarhoştu ve ağır bir uyuşturucu etkisi altındaydı.

 • 4

  FİLM ÇEKİMLERİNE TEDAVİ ARASI

  FİLM ÇEKİMLERİNE TEDAVİ ARASI

  Heard'ın iddialarına göre Depp parmağını kestikten sonra 24 saat içinde tedavi ettirmediği için, elinden kesilen bir parça deri ile parmağının ucuna yama yapıldı. Hatta bu kesik nedeniyle Depp'in son filmi “Karayip Korsanları 5: Ölü Adamlar Masal Anlatamaz”ın çekimlerine dört hafta ara verildi. 

 • 5

  "ÖFKE PATLAMASI YAŞADI"

  "ÖFKE PATLAMASI YAŞADI"

  Heard'ın mahkeme belgelerinde şunlar yazıyor:

  Amber Heard, “Danimarkalı Kız” filminin çekimleri için Londra'dayken bir gün telefonda eşi Johnny Depp'le kavga etti. Bir öfke patlaması anında telefonu fırlatan ve birkaç bardak kıran Depp, parmağını kesti. Depp daha sonra parmağını mavi boyaya batırdı ve aynaya not yazdı. 

 • 6

  AYNI FİLMDE ROL ALDILAR

  AYNI FİLMDE ROL ALDILAR

  Depp'i kıskançlık krizlerine sokan kişi, Heard'ın “London Fields” filminde birlikte oynadığı rol arkadaşı, Angelina Jolie'nin eski eşi Billy Bob Thornton'du. Depp, karısıyla 61 yaşındaki aktörün ilişkisi olduğunu iddia ediyordu. 

 • 7

  ALDATMA SUÇLAMASI

  ALDATMA SUÇLAMASI

  Amber Heard'a göre Johnny Depp, evlilikleri boyunca da Heard'ın başka erkeklerle ilişkisi olduğunu iddia ederek ona sürekli şiddet uyguluyordu. 

 • 8

  ŞİDDET FOTOĞRAFLARI

  ŞİDDET FOTOĞRAFLARI
  400 milyon dolarlık serveti ve Bahamalar'daki bankasıyla bilinen ünlü aktör Johnny Depp ve eşi Amber Heard arasındaki boşanma davasına şiddet fotoğrafları damga vurmuştu.
 • 9

  "YÜZÜME TELEFON FIRLATTI"

  "YÜZÜME TELEFON FIRLATTI"
  Amber Heard, sadece 15 ay önce evlendiği Jonny Depp'in kendisine şiddet uyguladığını belgelemiş, eşinin alkollü olduğu bir gece şarap şişesi ile evdeki eşyayı kırdığını ve yüzüne cep telefonu fırlattığını iddia etmişti.
 • 10

  UZAKLAŞTIRMA CEZASI

  UZAKLAŞTIRMA CEZASI
  Bunun üzerine mahkeme ünlü aktöre uzaklaştırma cezası vererek, bu süreçte Depp'in eşiyle iletişime geçmesini yasaklamıştı.