Amine Gülşe: Köy hayatı huzur veriyor

Futbolcu Mesut Özil’le yaşadığı aşkla dünya basınında da gündeme gelen Amine Gülşe, etkliyeci bir senaryoyla izleyici karşısına çıkmayı hedefliyor. Geçtiğimiz aylarda İzmir’in Ayaskent Köyü’nde salça yapıp, patlıcan toplayan Gülşe, " Köy hayatı huzur veriyor" dedi.

 • 1

  Arsenal takımında forma giyen aynı zamanda Almanya Milli Takımı'nın formasını terleten Mesut Özil’le aşk yaşayan Amine Gülşe, rol aldığı senaryodaki karaktere inanması gerektiğini söylerek “Hayatımda attığım her adımda duygularımdan besleniyorum” dedi.
 • 2

  AYAKKABI TUTKUSU

  AYAKKABI TUTKUSU
  Hayatına dair açıklamalarda bulunan 24 yaşındaki Gülşe Milliyet'e konuştu. Miss Turkey 2014 güzeli Gülşe, "Ayakkabı tutkunuz var mı?" sorusunu, "Acaba kimin yoktur? Bu duruma en çok mutlu olanlardan biri de annem çünkü ikimizin de ayak numaraları aynı..." diyerek yanıt verdi.
 • 3

  YENİ PROJE VAR MI?

  YENİ PROJE VAR MI?
  Gülşe şöyle konuştu: "Şu anda gelen teklifleri değerlendirme aşamasındayım. Üçüncü projemin özellikle çok etkileyici bir senaryoya sahip olmasını istiyorum. O yüzden acele etmeden, sağlıklı bir karar vermeye çalışacağım."
 • 4

  SENARYO SEÇİMİ

  SENARYO SEÇİMİ
  "Hayatımda attığım her adımda duygularımdan besleniyorum. Özellikle bir projeyi kabul etmem için inanmanın yanı sıra gerçekten o karakteri hissetmem gerekiyor. Şimdiye kadar bağlanmadığım ve hissetmediğim hiçbir projede yer almadım."
 • 5

  "GÖZLERDEN UZAK OLMAK İSTEDİM"

  "GÖZLERDEN UZAK OLMAK İSTEDİM"
  "Her dizi projesine çok büyük emek veriliyor. Bazı dizilerin ömrü daha uzun oluyor, bazılarının ise kısa... Geçtiğimiz iki sezon benim için çok yorucu oldu. Mesleğim gereği çok yüksek bir tempoda çalışıyorum. Bu süreci özel hayatımda toparlanmak, dinlenmek, farklı deneyimler yaşamak ve gözlerden biraz uzak olmak için değerlendirdim. Hayatıma bu anlamda bir es vermek istedim."
 • 6

  "TÜM ARKADAŞLARIM ORADA YAŞIYOR"

  "TÜM ARKADAŞLARIM ORADA YAŞIYOR"
  "İsveç'i özlüyorum. Sonuçta orada büyüdüm ve çocukluk anılarımın olduğu yer. Neredeyse tüm arkadaşlarım orada yaşıyor. Özlediğim zamanlarda sık sık gitmeye çalışarak, hasretimi dindiriyorum."
 • 7

  MUTLU İLİŞKİ

  MUTLU İLİŞKİ
  "Mesut ile her şey keyifli ve güzel gidiyor"
 • 8

  NEDEN OYUNCULUĞU TERCİH ETTİ?

  NEDEN OYUNCULUĞU TERCİH ETTİ?
  "Tercih edilmeniz için talep görmeniz gerekir. Tüm kararlar talepler doğrultusunda alınır."
 • 9

  "KÜLTÜRLERİ KEŞFETTİM"

  "KÜLTÜRLERİ KEŞFETTİM"
  "Bütün yazı farklı ülkelerin kültürünü, mutfaklarını ve insanlarını keşfetmekle geçirdim. Bununla beraber kariyer hedeflerimin doğrultusunda bazı workshop’ları araştırdım."
 • 10

  "KÖYE GİDİNCE RUHSAL OLARAK DİNLENİYORUM"

  "KÖYE GİDİNCE RUHSAL OLARAK DİNLENİYORUM"
  "Köy hayatı bana inanılmaz huzur veriyor. Her şey çok doğal. İnsanları içten ve samimi... Doğayla adeta bütünleşiyorsun ve ben bunun fikrine bile bayılıyorum. Havası bile gerçekten çok farklı... Köye gidince ruhsal olarak dinleniyorum."