Angelina Jolie, Pitt’i yok edecek

Boşanma arifesinde olan Angelina Jolie’nin arkadaşı “Bana Pitt’i yok edeceğini söyledi. Jolie bir şey yolunda gitmediği zaman, ondan kurtulur” dedi.

 • 1

  KAR TOPU GİBİ

  KAR TOPU GİBİ
  Dünya magazin basınının "Brangelina" adını taktığı Hollywood yıldızları Angelina Jolie ve Brad Pitt'in boşanma haberi kar topu gibi büyümeye devam ediyor.
 • 2

  "ONDAN KURTULUR"

  "ONDAN KURTULUR"
  US Weekly'e konuşan Jolie'ye yakın bir kaynak, "Angie onu yok edeceğini söyledi. Bir şey yolunda gitmediği zaman, ondan kurtulur" dedi ve Jolie'nin Pitt'e karşı bir yıpratma politikasına girdiğini söyledi.
 • 3

  PİTT İÇİN DURUM FARKLI

  PİTT İÇİN DURUM FARKLI
  Jolie'nin Pitt'e karşı amansız bir savaşa girişmesi konusu medyayı meşgul ediyor. Ancak Pitt tarafında durum çok farklı.
 • 4

  GARDINI ALMIŞ BİR SAVAŞÇI

  GARDINI ALMIŞ BİR SAVAŞÇI
  Pitt'e boşanma davası açan Jolie medyada çocuklarını korumak isteyen gardını almış bir savaşçı gibi görünürken, boşanmak istemeyen Pitt'in çok daha üzgün olduğu görülüyor.
 • 5

  FİLMİ GÖLGELEMEK İSTEMEDİ

  FİLMİ GÖLGELEMEK İSTEMEDİ
  Pitt en son anlatıcılığını üstlendiği "Voyage of Time" belgeselinin gösterimine, ailevi meselelerine yoğunlaşmak zorunda olduğu için ve filmi sorunlarıyla gölgelememek için katılmayacağını açıklamıştı
 • 6

  MAL PAYLAŞIMINDA SIKINTI VAR

  MAL PAYLAŞIMINDA SIKINTI VAR
  Çiftin mal paylaşımı da masaya yatırıldı. Pazarlıkta, başta Brad Pitt'in Jolie'ye evlilik teklif ederken verdiği 250 bin dolarlık Elmas yüzük olmak üzere, hediye ettiği onlarca değerli mücevher de bulunuyor.
 • 7

  MÜCEVHERLERİ İADE ETMİYOR

  MÜCEVHERLERİ İADE ETMİYOR
  Pitt'in 2012'de ünlü mücevher tasarımcısı Robert Procop ile üzerinde tam bir yıl çalıştıktan sonra yaptırdığı 16 karatlık elmas yüzük, Pitt ve Jolie arasında sorun oldu. Jolie'nin hiçbir mücevheri, iade etmek istemediği söyleniyor.