Aslıhan Doğan'dan Arda Turan cevabı: Konuşmak çok ayıp olur

Aslıhan Doğan önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Sildirdiği dövmesi hakkında konuşan Doğan, Arda Turan ile ayrılıkları hakkındaki sorulara "Biten bir ilişki hakkında konuşmak çok ayıp olur, ben konuşmak istemiyorum" diye cevap verdi.

 • 1

  Barcelona’da top koşturan milli yıldız Arda Turan’la 1.5 yıl süren birlikteliğini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Aslıhan Doğan, önceki gün Nişantaşı’ndaydı.
 • 2

  Uzun zaman sonra ilk kez görüntülenen sosyetik güzel, “Ayrılığın ardından hayatınızda neler değişti?” diye soran muhabirlere “Her şey yolunda. Çok mutluyum. Hayatımda hiçbir aksilik yok çok şükür” diye karşılık verdi.
 • 3

  Aslıhan Doğan, Arda Turan’ın doğum tarihinin yazılı olduğu dövmesini de sildirdiğini, böyle bir hata yaptığı için büyük pişmanlık içinde olduğunu sözlerine ekledi.

  ÜNLÜLERİN DÖVMELERİ VE ANLAMLARI 

 • 4

  Ayrılığın ardından hayli zayıfladığı gözlenen Aslıhan Doğan, 5 kilo verdiğini dile getirdi.
 • 5

  Genç kadın, Arda Turan’la yollarını ayırmasının ardından yaptığı paylaşımla ihanet iddialarını alevlendirdiğini hatırlatan muhabirlere, “Bana onu sormayın. Onun hakkında kesinlikle tek kelime konuşmak istemiyorum” diyerek çıkıştı.
 • 6

  Doğan, “İhanet iddialarının arkasında Ebru Şallı mı var?" diye sorulunca duraksadı ve güldü. Önce hiçbir şey söyleyemeyen Doğan, daha sonra “Biten bir ilişki hakkında konuşmak çok ayıp olur, ben konuşmak istemiyorum. Sizlerden de rica ediyorum, lütfen bunları artık sormayın” deyip uzaklaştı.
 • 7

  NELER YAZMIŞTI?
  Aslıhan Doğan. Arda Turan ile ayrılığının ardından Instagram’da şu yazıyı paylaşmıştı.

  “Bir sevdiğin olsun tabi. Belki hayallerindeki gibi olmaz koşullar ama bir şeyleri birlikte var etmenin tadı bi başka. Para amaç değil araç olsun mutluluğuna. Olmadığı zaman da elindekini cömertçe paylaşabil. En çok onla gül. Saatlerce muhabbet edebil. Birbirinize ulaşamadığınızda, ‘başka biriyle mi acaba’ diye değil ‘başına bir şey mi geldi’ diye endişelen. İlişkini başkalarıyla kıyaslama. Biri sevdiğini çok söyler, biri daha çok gösterir. Sen de biri eksikse bu seni daha az seviyor demek değildir. Telefon karıştırmakla ömür geçmez. Bir insan bir şey yapmak isterse yapar. Kalbin temizse, sen araştırmadan da karşına çıkar korkma. Sonuna kadar güven. Bir gün kırılırsa kalp yenisini inşa eder”…..