Barış Arduç ve Gupse Özay'ın nikah detayları şekilleniyor

Kiralık Aşk ile kariyerinden zirve yapan Barış Arduç, 2014 Kasım’dan beri aşk yaşadığı Gupse Özay’la evleniyor. Birbirlerini aileleriyle de tanıştıran gözde çiftin nikah töreni yaz sonunda yapılacak.

 • 1

  Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu, Kadir Doğulu ve Tarkan gibi bekarlığa veda eden ünlü isimlere Barış Arduç da da ekleniyor. En büyük hedefinin baba olmak olduğunu belirten Barış Arduç, 2014 Kasım'ından bu yana aşk yaşadığı ve "Biz ömürlük sözleşme yaptık" diyen Gupse Özay ile evlilik kararı aldı.
 • 2

  2016 Eylül'ünde Gupse Özay'ı ailesiyle tanıştırarak evlilik yolunda önemli bir adım atan oyuncu, Mart başında ise İzmir'e giderek Özay'ın ailesiyle bir araya gelmişti. Ünlü çiftten şimdi de yeni bir hamle geldi.
 • 3

  Gupse Özay ve Barış Arduç'un yakın çevresine göre; ikili bu yaz sonunda nikah masasına oturma kararı aldı. Henüz tarihi netleştirmeyen ünlü çift, bu güzel haberi ise ilk olarak Özay'ın İzmir'de yaşayan ailesine verdi.
 • 4

  Gupse Özay'ın ailesinden onay alan Barış Arduç, nikah töreninin nerede olacağıyla ilgili kararı ise sevgilisine bıraktı. Çiftin yakın dostlarına ise düğün mekanıyla ilgili 3 farklı adres düşünülüyor.
 • 5

  Bunlardan ilki İstanbul, diğeri Gupse Özay'ın ailesinin yaşadığı İzmir'in gözde tatil beldesi Çeşme ve son ihtimal ise Barış Arduç'un aile fertlerinin bulunduğu Sapanca.
 • 6

  Şimdilik mekan ve yer konusunda kararsız olan Gupse Özay ile Barış Arduç'un evlilik haberini bu konularda kesin kararlarını verdikten sonra herkese açıklayacakları iddia edildi.