Barış Murat Yağcı'ya İrem Derici'den yanıt

Kendisi hakkında "için "Hem fizik olarak hem kafa olarak benim tarzım değil. Konuşmaları çok argo, bu durum beni çok rahatsız ediyor" diyen Barış Murat Yağcı'ya İrem Derici'den yanıt geldi. Derici, "Hayal dünyalarında ben yokum" dedi.

 • 1

  İrem Derici ile Barış Murat Yağcı'nın birlikte oldukları öne sürülmüştü. Bu iddiaların ardından Yağcı, Derici için "Hem fizik olarak hem kafa olarak benim tarzım değil. Konuşmaları çok argo, bu durum beni çok rahatsız ediyor. Kadına yakıştıramıyorum ve non stop konuşuyor” açıklaması yapmıştı.
 • 2

  Bodrum konseri öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Derici, Yağcı’nın açıklamasıyla ilgili şunları söyledi: “Ben 6 yıldır neysem oyum, açın Google’a sorun, hiç değişmedim, aynıyım."
 • 3

  "Paralel evrende yaşananlar beni ilgilendirmiyor. Hayal dünyalarında ben yokum, kokuşmuş konularla bana gelmeyin"
 • 4

  Derici, “Neyi kast ettiniz?” sorusuna “Hayal dünyası işte, kendi hayal dünyalarında yaşıyorlar, ben o dünyada yokum” yanıtını verdi.
 • 5

  Geçirdiği sağlık sorunlarını atlattığını söyleyen 31 yaşındaki şarkıcı, “Kulak memesi kıvamındayım. Bedenimizi korumak zorundayız. Sağlıkla ilgili konulara daha ağırlık verdim. İyi beslenmeye devam ediyorum, çok iyiyim şükür” dedi.