Bella Hadid Atelier Versace defilesinde

ntv.com.tr

Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Atelier Versace defilesinde podyuma çıkan Bella Hadid, hem podyumdaki hem de sahne arkası kıyafetiyle dikkat çekti.

 • 1

  PARİS MODA HAFTASI'NDA

  PARİS MODA HAFTASI'NDA

  Ünlü model Bella Hadid, önceki gün Paris Moda Haftası kapsamında düzenlenen Atelier Versace Haute Couture Sonbahar-Kış 2016-2017 defilesinde podyuma çıktı.

 • 2

  DEFİLENİN YILDIZI

  DEFİLENİN YILDIZI

  Hadid, Paris’te Palais Brongniart’ta düzenlenen defilede giydiği kırmızı, mor karışımı elbise ve Mary Jane imzalı topuklu ayakkabısı ile gösteriye damga vurdu.

 • 3

  SAHNE ARKASI KIYAFETİ

  SAHNE ARKASI KIYAFETİ
  Hadid’in defile öncesinde giydiği kıyafet de dikkat çekti.
 • 4

  30 DERECE SICAĞA ALDIRMAMIŞTI

  30 DERECE SICAĞA ALDIRMAMIŞTI

  Ünlü modelin kıyafeti, geçen hafta Givenchy defilesinde podyumda boy göstermesinin ardından arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktığı New York sokaklarında görüntülendiğinde giydiği kıyafetten oldukça farklıydı.

 • 5

  YAZLIK GİYİNDİ

  YAZLIK GİYİNDİ

  30 dereceye yakın sıcakta, krem rengi boğazlı mini triko elbise ve yüksek çizmeden oluşan sokak stiliyle görüntülenen 19 yaşındaki modelin, bu defa mevsime uygun giyindiği dikkat çekti.

 • 6

  CESUR POZLAR

  CESUR POZLAR

  Siyah mini büstiyer ve siyah pantolondan oluşan kombinini denim ceketle tamamlayan ünlü model, kameralara poz verirken ceketini omuzlarının altına düşürmeyi ihmal etmedi.

 • 7

  MAKYAJI BEĞENİLDİ

  MAKYAJI BEĞENİLDİ

  Modelin simli bordo rujunu güneş gözlüğüyle tamamlaması da beğeni topladı.

 • 8

  CANNES'DA DİKKAT ÇEKTİ

  CANNES'DA DİKKAT ÇEKTİ
  Bella Hadid, ilk olarak 69. Cannes Film Festivali'nde düzenlenen The Unknown Girl'ün (Bilinmeyen Kız) galasında tercih ettiği Alexandre Vauthier imzası taşıyan kırmızı ipek elbisesiyle adından söz ettirmişti.
 • 9

  ABLASI GIGI'YE RAKİP

  ABLASI GIGI'YE RAKİP

  21 yaşındaki Victoria's Secret modeli ablası Gigi Hadid'e rakip gösterilen Bella Hadid, yer aldığı defileler ve son olarak İngiliz Elle Dergisi'nin temmuz sayısı ve L'Officiel’in Rusça edisyonuna temmuz/ağustos sayısı için kapak pozu vermesiyle hızlı bir yükselişe geçti.

 • 10

  MÜKEMMEL FOTOĞRAFIN SIRRI

  MÜKEMMEL FOTOĞRAFIN SIRRI
  Poz vermedeki başarısıyla dikkat çeken ünlü model, Elle Dergisi'ne verdiği röportajda, mükemmel fotoğraf çektirmenin sırrını da şöyle açıklamıştı: “Annem her zaman çalışırken aklıma beni mutlu edecek şeyleri getirmemi, çünkü bu mutluluğun yüzüme yansıyacağını söylerdi. Ben de atlarımı düşünürdüm. Ama şimdi beni mutlu eden başka şeyleri düşünüyorum.”