Bella Hadid’in yazlık sokak stili

ntv.com.tr

Arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktığı New York sokaklarında görüntülenen model Bella Hadid'in 30 derece sıcağa aldırmadan giydiği elbise dikkat çekti.

 • 1

  NEW YORK SOKAKLARINDA

  NEW YORK SOKAKLARINDA

  Moda dünyasının yükselen yıldızı Bella Hadid, Paris Moda Haftası’ndaki Givenchy defilesinde podyumda boy göstermesinin ardından son olarak arkadaşlarıyla eğlenmeye çıktığı New York sokaklarında görüntülendi.

 • 2

  BOĞAZLI ELBİSE

  BOĞAZLI ELBİSE
  69. Cannes Film Festivali'nde giydiği Alexandre Vauthier imzalı kırmızı ipek elbisesiyle kırmızı halıya damgasını vuran 19 yaşındaki model, bu defa krem rengi boğazlı mini triko elbise ve yüksek çizmeden oluşan sokak stiliyle dikkat çekti.
 • 3

  YAZ SICAĞINA ALDIRMADI

  YAZ SICAĞINA ALDIRMADI

  Omzuna astığı clutch çantası ve tepeden yapılmış topuzuyla Hadid’in 30 dereceye yakın sıcağa aldırmadan tamamladığı triko elbise ve çizme kombini içinde son derece mutlu göründüğü dikkatlerden kaçmadı.

   

 • 4

  ABLASINA RAKİP

  ABLASINA RAKİP

  Son olarak İngiliz Elle Dergisi'nin temmuz sayısı ve L'Officiel’in Rusça edisyonuna temmuz/ağustos sayısı içi kapak pozu veren Hadid, hızlı parlayan yıldızıyla 21 yaşındaki süper model ablası Gigi Hadid’e rakip olmaya aday gösteriliyor.

 • 5

  POZ VERME USTASI

  POZ VERME USTASI

  Poz vermedeki başarısıyla dikkat çeken ünlü model, Elle Dergisi’ne verdiği röportajda mükemmel fotoğraf çektirmenin sırrını açıkladı.

 • 6

  MÜKEMMEL FOTOĞRAFIN SIRRI

  MÜKEMMEL FOTOĞRAFIN SIRRI

  “Annem her zaman çalışırken aklıma beni mutlu edecek şeyleri getirmemi, çünkü bu mutluluğun yüzüme yansıyacağını söylerdi” diyen Hadid, “Ben de atlarımı düşünürdüm. Ama şimdi beni mutlu eden başka şeyleri düşünüyorum” dedi.

 • 7

  'YILIN MODELİ' SEÇİLDİ

  'YILIN MODELİ' SEÇİLDİ
  İlk kez 2014 yılında New York Moda Haftası’nda defileye çıkan ve daha sonra yüksek moda markaları için defalarca podyumda boy gösteren genç model, 2015 yılında Model.com okuyucuları tarafından “Yılın Çıkış Yapan Yıldızı” seçildi.
 • 8

  REKLAM YÜZÜ

  REKLAM YÜZÜ

  Hadid, son olarak Dior’un makyaj ürünleri için marka yüzü oldu.

 • 9

  ABLA KARDEŞ

  ABLA KARDEŞ
  Bella Hadid, son olarak Versace’nin sonbahar kış 2016 kampanyası için modellik yapan ablası Gigi Hadid'le birlikte çekildiği fotoğrafları sık sık sosyal medyadan paylaşıyor.