Beren Saat: Ne olur soru sormayın

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Beren Saat, önceki gün Nişantaşı turunda ortaya çıktı. Spor stili ile dikkat çeken oyuncu, "Ne olur bir şey sormayın" dedi.

 • 1

  Nişantaşı'nda göbeğini açıkta bırakan spor stili ile dikkati çeken Beren Saat, karşısında gördüğü gazetecilere "Nereden çıktınız böyle?" diye gülerek takıldı. Bir bir iç çamaşır mağazasına giren Saat, iki çift çorap aldı.
 • 2

  Alışveriş sonrası bir gazetecinin çektiği fotoğraflara Bakan Beren Saat "Güzel çekmişsiniz ama bugün ropörtaj yok. Lütfen lütfen soru sormayın. Bugün böyle olsun" diyerek, hızlı adımlarla Nişantaşı'nın arka sokaklarında gözden kayboldu.
 • 3

  Röportaj vermese de Beren Saat'in evlendikten sonra kiraya verdiği Arnavutköy’deki evini su bastığı öğrenildi. Giderlerin patlaması sonucu sular altında kalan dairesini tamir ettiren oyuncu evini satmaya karar verdi.
 • 4

  14 Şubat'ta Zorlu PSM’de düzenlenen Sevgililer Günü konserinde sahne alan Kenan Doğulu, Beren Saat'e sürpriz yaptı. Doğulu ‘Aşk’a Şarkılar’ adlı 3 saatlik performansında eşi Beren Saat’in en sevdiği şarkı olan ‘Kirli Beyaz Kedi’ şarkısını ilk kez seslendirdi.

  Seyirciler arasından bir hayranı ‘Tencere Kapak’ şarkısında sahneye çıkarak sevgilisine ‘Hayat sen evet deyince başlasın’ sözleriyle evlenme teklif etti.